VIDEO: Radův kotoul je hitem internetu. Přivede teď do Jablonce Ligu mistrů?

VIDEO: Radův kotoul je hitem internetu. Přivede teď do Jablonce Ligu mistrů?

Sparta je na kolenou. Poté, co Pražané padli v derby se Slavií, nestačili ani na Jablonec, který se před tým z Letné dostal na druhé místo tabulky. O pořádnou pozornosti si po utkání řekl i jablonecký kouč Petr Rada.

Rada dříve Spartu krátce vedl, teď je ale trenérem Jablonce a výhra 1:0 nad Pražany pro něj hodně znamená. Naposledy se mu to totiž povedlo v roce 2012, kdy vedl Slavii. 

Dvaašedesátiletý kouč si triumf nad Spartou náležitě užil a po utkání vystřihl parádní kotoul. „Vsadili jsme se, že když vyhrajeme, tak ho udělám. Je vidět, že jsem ještě v dobré fazoně. Ani mě nebolí koleno. Kluci si výhru zasloužili a tohle byl k tomu takový bonus. Že mě viděli udělat něco, co v mém věku už málokdo může udělat,“ řekl pak v rozhovoru pro O2TV Sport.   

Jablonec je v tabulce rázem druhý. Tedy na místě, ze kterého vede cesta do Ligy mistrů. „To přede mnou vůbec nezmiňujte, nějakou Ligu mistrů. Jsme nahoře, spoustu odborníků nečekalo, že tam budeme. Jsme rádi, že jsme nahoře, ale nebavme se o Lize mistrů,“ dodal Rada. 

Doporučujeme

Články odjinud