VIDEO: Plzeň v akci. Zeman vyměnil růžovou, originální regenerace a nový kanonýr

VIDEO: Plzeň v akci. Zeman vyměnil růžovou, originální regenerace a nový kanonýr

Plzeňská Viktorka odehrála první přípravný zápas před novou sezonou, ve kterém smetla soupeře z Rokycan vysoko 10:1. Během, ale i po utkání, se děly zajímavé věci.

Viktorky se ujal staronový kouč Pavel Vrba, který slaví první úspěch. Plzeň rozstřílela Rokycany a naladila se na vítěznou vlnu. Do utkání zasáhl Daniel Kolář, Diego Živulič, ale třeba taky Martin Zeman, který vyměnil růžový přeliv. Co nového má na hlavě? A co dalšího ještě nabídla premiéra Viktorky? Podívejte se na následující kapitoly.

 

Pokračování 2 / 4

Nový kanonýr

Plzeň získala novou posilu do útoku, která se uvedla parádním způsobem. Jakub Řezníček vstřelil už do poločasu hattrick, celkově dal čtyři góly a naznačil, že by mohl být novým kanonýrem týmu. Co na to říká on sám?

 

Pokračování 3 / 4

Zeman změnil účes

Martin Zeman byl na hřišti nepřehlédnutelný. Ofenzivně laděný krajní záložník běhal okolo lajny s růžovým přelivem na hlavě, do nové sezony ale vstupuje i s novým účesem. Co na něj říkáte?

 

Pokračování 4 / 4

Regenerace v bazénu

V těchto dnech panují velká vedra. Horko dostihlo i plzeňské fotbalisty, kteří po zápase zvolil netradiční způsob regenerace. Hubník a spol. si návštěvu bazénu náramně užili.

 

Doporučujeme

Články odjinud