VIDEO: Ostrá podívaná. Podívejte se, jak se kosili hráči Slavie a Plzně

Nedělní šlágr kola mezi Slavií a Plzní budil emoce. Diváci, kteří vyprodali Eden, sledovali dramatickou podívanou plnou ostrých soubojů, z nichž si hlavní aktéři odnesli tvrdé a bolavé šrámy.

Radim Řezník Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg
Radim Řezník dvakrát fauloval Jaromíra Zmrhala a musel jít pod sprchy. (Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia)

Radim Řezník vyfasoval červenou kartu, přestože nepředvedl žádný brutální zákrok. „Pouze“ dvakrát chyboval a musel zatáhnout za záchrannou brzdu. To jiné střety hodně bolely a činili se hráči Slavie i Plzně. Na čtyři hodně ostré zákroky se podívejte do následujících kapitol.

Pokračování 2 / 5

Josef Hušbauer

Nešťastná situace z 35. minuty. Josef Hušbauer šel do souboje s Romanem Hubníkem, který zůstal v bolestech a se zkrvaveným obličejem na zemi. Co se stalo? Jak ukázal záznam, Hušbauer trefil Hubníka tvrdě, ale nechtěně, do hlavy...

 

Pokračování 3 / 5

Josef Hušbauer

Druhá půle začala pěkně zostra. O rozruch se postaral Josef Hušbauer, který vyjel ostrým skluzem proti Matúši Kozáčikovi. Musel vědět, že na míč nedosáhne, zato trefil slovenského gólmana Viktorky. Zákrok ale zůstal bez trestu.

 

Pokračování 4 / 5

David Limberský

David Limberský? Ten není, s výjimkou Plzně, oblíbený nikde. Nemají ho rádi ani fanoušci Slavie, které dostal do varu na konci 59. minuty. Do souboje s Janem Sýkorou šel velmi ostře a bolavě ho zasáhl loktem. Nebyl to zákrok na červenou? „Ne, k tomu tam chybělo, aby ho třeba udeřil do obličeje. Loktem ho udeřil do týla, to ano, ale na červenou to nebylo,“ uvedl pro deník Sport sudí Radek Příhoda.

 

Pokračování 5 / 5

Marek Bakoš

Michael Ngadeu-Ngadjui není žádný slaboch. Měří 190 centimetrů, váží přes 90 kilogramů a jen tak ho něco nezastaví. Taky čerstvý africký šampion ale poznal, že česká liga bolí. V 75. minutě do něj ostře zajel Marek Bakoš a po zásluze dostal žlutou kartu.

 

Doporučujeme

Články odjinud