Před zápasem ukázal fanouškům na San Bernabeu Zlatý míč za a pak se nejlepší fotbalista světa za rok 2013 předvedl i na hřišti. Cristiano Ronaldo rozehrál proti Granadě další skvělé vystoupení, které málem korunoval i nejkrásnějším gólem v kariéře.

Bílý balet se s Granadou nečekaně natrápil. Přesto utkání 21. kola nakonec zvládl a díky výhře 2:0 se dostal na průběžnou první pozici v tabulce. Real se ujal vedení v 56. minutě a postaral se o to právě Ronaldo. Ten se podílel i na druhé brance, kterou vstřelil Karim Benzema.

Přesto jeden moment Cristiana po zápase hodně mrzel. V závěru první půle poslal do vápna nádherný centr Luka Modrič a Ronaldo vystřihl parádní nůžky. Ještě krásnější byl ale zákrok Roberta. „Kdyby vyšla tahle střela, tak by právě tenhle byl nejkrásnější v kariéře,“ přiznal po utkání CR7.