VIDEO: Nejextrémnější bikerský závod světa. Tohle je drsný masakr pro šílence

Jezdíte rádi na kole? V terénu? Občas si dáte nějaký skok a umíte pár triků, kterými dokážete ohromit holky? Ani to by asi nestačilo, abyste se mohli zúčastnit legendárního masakru s názvem Red Bull Rampage.

Bikerský závod všech závodů se koná v americkém Utahu. Nejextrémnější z extrémních freeride podniků se nejezdí každý rok, protože někdy prostě není dost šílenců, kteří by se dokázali pustit po uzoučkém skalním hřebenu, přeskakovali bezedné rokle a ještě k tomu předváděli dechberoucí triky, aniž by si při tom zlámali vaz.

Pro běžného smrtelníka, byť si o sobě může myslet, že je nejlepším bikerem na planetě, neexistuje na start jiná cesta než adresná pozvánka od pořadatelů. Žádná registrace, žádná kvalifikace.

Další díl tohoto závodu je naplánován v Utahu na tento říjen. Co budou muset zakusit na trati účastníci tohoto klání, můžete vidět díky videu, natočenému jedním z účastníků přímo na trati kamerou, kterou měl na helmě. Takže si můžete užít krkolomnou jízdu, aniž byste riskovali, že zbytek života strávíte na invalidním vozíku.

Doporučujeme

Články odjinud