Juan Mata má za sebou debut v dresu Manchesteru United. Nejdražší hráč v historii klubu v premiéře obstál a pomohl domácímu týmu k důležitým třem bodům v duelu s Cardiffem. Rudí ďábli vyhráli 2:0 a Španělův rukopis se podepsal pod obě branky zápasu.

Mata byl na hřišti 84 minut. Když v závěru utkání opouštěl trávník, lidé mu na zaplněných tribunách Old Trafford nadšeně aplaudovali. Měli k tomu důvod. Už v šesté minutě založil akci, ze které vytěžil gól Robin van Persie. Míč se dostal od Maty k Evrovi, následně Young nacentroval do pokutového území, Valencie ještě trefil břevno, RVP, který kvůli zranění nehrál od poloviny prosince, se ale nadvakrát už prosadil.

Mata byl i u druhé branky Younga a fanouškům United dal naději, že teď už bude lépe. Na klíčovou akci zápasu, která začala u Maty, se teď můžete podívat i na videu. Rozhodně je na co koukat!