O kuriózní situaci, kdy v sobotním utkání krajského přeboru mezi Krnovem a Karvinou musel dochytat zápas jeden z domácích hráčů, už jste nejspíš slyšeli. Víte ale, jak si Michálek v brance vedl a kolik dostal gólů? Tohle video vás překvapí!

Krnovští trenéři zapsali na soupisku dva gólmany. Ani ve snu je ale nenapadlo, že ani jeden z nich duel nedochytá. Nejprve šel do sprch Roman Šlupina, který v sedmé minutě shodil rukavice a chtěl se zapojit do rvačky před vlastní brankou. Na jeho místo nastoupil Antonín Mužík.

Když ve 49. minutě zvyšoval hostující Michal Novák už na 8:3, pustil se do něj Michal Vysloužil. A jelikož se do potyčky zapojil i Mužík, musel do sprch. Krnovu nezbývalo nic jiného, než nasadit masku, lapačku a vyrážečku Michálkovi, který dochytal posledních 11 minut.

Kde kdo by toho asi využil a snažil se sázet gól za gólem. Karvinští se ale zachovali férově. Tohle si zaslouží obrovský respekt! Podívejte se, jak se utkání dohrálo a určitě nám dáte za pravdu.