VIDEO: Jak si (ne)vedly posily Sparty? Janko zazdil tutovku, Kaya zavinil gól

VIDEO: Jak si (ne)vedly posily Sparty? Janko zazdil tutovku, Kaya zavinil gól

VIDEO: Jak si (ne)vedly posily Sparty? Janko zazdil tutovku, Kaya zavinil gól

Tohle, že má být nová a silnější Sparta? Generálka proti nizozemskému Arnhemu odhalila mnoho nedostatků. Zahraniční posily, které měly tým posunout úplně na jinou úroveň, příliš nepřesvědčily.

Marc Janko Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg
Marc Janko dostal šanci na hrotu sestavy, gólově se ale neprosadil. (Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia)

Očekávaná nejvýraznější posila Tal Ben Chaim zatím nehraje kvůli zranění. Proti Arnhemu však dostali šanci jiní a ti příliš nepřesvědčili. Na klíčové okamžiky vybraných posil koukněte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Martin Dúbravka

Dostal přednost před Tomášem Koubkem a souboj o post jedničky zvládl. Za obdržený gól nemohl, naopak předvedl několik velmi dobrých zákroků. Jako třeba v sedmé minutě proti úniku Linssena.

 

Pokračování 3 / 5

Semih Kaya

Nový stoper, který přišel z Galatasaraye, neodehrál dobré utkání. Turecký reprezentant selhal při gólu soupeře, ten jde na jeho vrub…

 

Pokračování 4 / 5

Marc Janko

Nový kanonýr? Proti Arnhemu moc nepřesvědčil a spálil několik šancí. V tomto případě rozhodně nepotvrdil vizitku obávaného střelce, místo toho zakončil zbrkle a nepřesně.

 

Pokračování 5 / 5

Srdjan Plavšič

Nejlepší z posil. Byl neúnavný, motal hlavy soupeřů. Takto málem připravil tutovou šanci, obránci soupeře ale dokázali na poslední chvíli zasáhnout.

 

Doporučujeme

Články odjinud