VIDEO: Hořká premiéra. Liberecký Diamé nerozdýchal střídání a pořádně zuřil

Liberec zvládl sobotní duel na půdě Mladé Boleslavi, kde zvítězil 1:0. V utkání si odbyl svou ligovou premiéru liberecký Adama Diamé, ten ale na svůj debut nebude vzpomínat v nejlepším.

Dvacetiletý Diamé přišel do Liberce v zimě na hostování z Vlašimi. Senegalský útočník si na svou ligovou premiéru musel nějakou dobu počkat a dočkal se v duelu s Mladou Boleslaví, do kterého zasáhl v 67. minutě, kdy nahradil Jana Matouška. 

Liberec vyhrál 1:0, Diamé se ale na konci moc neradoval. Kouč severočeského týmu Pavel Hoftych jej totiž v nastaveném čase z taktických důvodů stáhl ze hřiště, což mladý útočník nevydýchal a pořádně zuřil. 

VIDEO: Radův kotoul je hitem internetu. Přivede teď do Jablonce Ligu mistrů?

VIDEO: Radův kotoul je hitem internetu. Přivede teď do Jablonce Ligu mistrů?

„Hned po zápase jsem mu to vysvětlil a řekl jsem i Kamilovi Marovi, aby mu vysvětlil, že to byl čistě taktický záměr. Na šanci zatím čekal, bylo vidět, že úplně nechytl tempo utkání, hodně rychle zatuhnul. A na poslední tři minuty jsme potřebovali dát do hry hráče, kteří nám zpevní defenzivu a posichrují některé situace. Chápu, že byl zklamaný, ale já byl kdysi taky dvakrát střídaný a musel jsem to překousnout,“ vysvětloval pak Hoftych. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Top videa

Podívejte se na kontroverzní vítězství Borárose proti Medvedovskému na FABRIQ 2

Nejčtenější články

Slavná jména ve třetí lize. 5 bývalých hvězd, které působí ve fotbalové ČFL

Slavná jména ve třetí lize. 5 bývalých hvězd, které působí ve fotbalové ČFL

Nižší fotbalové soutěže nebudí takovou pozornost jako elitní ligy, přesto se je vyplatí sledovat. Působí v nich totiž řada známých hráčů.

26.  2.  2023 |
Petr Sobol
Fotbal
Nahota, běh, plavání, moře piva a zábava - takhle opět přivítají dánští studenti jaro

Nahota, běh, plavání, moře piva a zábava - takhle opět přivítají dánští stud…

Studentský život, veselý život. V našich krajích to rozjíždějí vysokoškoláci při oslavách majálesu, v dánském Aarhusu mají jiný zvyk. Od roku 1991 pořádají festival, kde zápolí všech dvanáct fakult místní univerzity.

25.  2.  2023 | |39 N/A
Rudolf Samec
Ostatní sportyZábavaVideo
Frajeři! 5 hokejistů, kteří v jednom utkání nejvyšší české soutěže zaznamenali 7 bodů

Frajeři! 5 hokejistů, kteří v jednom utkání nejvyšší české soutěže zaznamena…

Branko Radivojevič si v sezoně 2015/16 chvíli užíval vyrovnání extraligového rekordu v počtu získaných kanadských bodů v jednom zápase. Původně jich liberecký útočník měl sedm, nakonec mu zůstalo ale „pouze“ šest. Několik hráčů ale magickou sedmičku ve statistikách utkání má zapsanou.

4.  3.  2023 | |2 N/A
Drahomír KvasničkaPetr Sobol
StatistikyČeská hokejová extraligaHokej

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com