Luis Suárez je v současnosti považován za jednoho z nejlepších útočníků na světě. Parádní formu potvrdil ve středečním zápase Liverpoolu s Norwichem, ve kterém dal čtyři góly a na pátý přihrál. Vydařený večer načal neuvěřitelným volejem.

Fotbalisté Norwiche nebudou na řádění Luize Suáreze vzpomínat v dobrém. Uruguayský útočník je z Andfield Road vyprovodil čtyřgólovým přídělem, když už v 35. minutě měl na kontě čistý hattrick. Hodně výrazně se podílel na výhře 5:1 a už nyní si brousí zuby na dalšího soupeře.

VIDEO Z ARCHIVU: Messiho nejúžasnější gól. Těžko ho někdy překoná

Všechny góly aktuálně nejlepšího střelce Premier League byly vydařené, nejkrásnější ale byla trefa z 15. minuty. Na dalekonosný volej, který klidně může aspirovat na branku roku, koukněte na videu.