VIDEO: Fakt nechutná podívaná. 4 sportovci, kteří zvraceli přímo na hřišti

VIDEO: Fakt nechutná podívaná. 4 sportovci, kteří zvraceli přímo na hřišti

Není to sice běžná podívaná, ale ani nic neobvyklého. Vrcholový sport přináší takové vypětí, že sportovci občas zvrací během zápasů.

Když musíš, tak musíš, tvrdil nám kdysi jeden pitomý reklamní slogan. V případě, že se sportovci začne houpat žaludek, se však tento výrok stane palčivě pravdivým. Důkazem jsou následující čtyři nechutné kapitoly, ve kterých najdete videa se sportovci, kteří si (ne)způsobně ublinkli přímo na hřišti.

Pokračování 2 / 5

Lionel Messi (fotbal)

Před lety obletěly celý fotbalový svět záběry z přátelského utkání Rumunsko – Argentina, v němž největší hvězda jihoamerického týmu vyklopila na zelený pažit obsah svého žaludku. A nebylo to poprvé, co se mu něco takového povedlo.

Pokračování 3 / 5

David Beckham (fotbal)

Na mistrovství světa v roce 2006 se stal hvězdou osmifinálového souboje mezi Anglií a Ekvádorem záložník David Beckham. Kromě toho, že dal jediný gól utkání a potřetí v řadě posunul reprezentaci Albionu do čtvrtfinále turnaje, zapsal se do historie i tím, že se na hřišti před 52 tisíci diváky vyzvracel.

Pokračování 4 / 5

Matt Scott (americký fotbal)

Americký fotbal je tvrdá hra, při níž není nouze o zranění. Navzdory ochranným helmám nejsou ničím neobvyklým ani otřesy mozku. A když člověk dostane pořádnou pecku do kebule, může to skončit stejně jako v případě Matta Scotta z celku Arizona Cardinals.

Pokračování 5 / 5

Pete Sampras (tenis)

Psal se rok 1996 a na US Open mířil za dalším grandslamovým titulem americký tenista Pete Sampras. Ve druhém kole přetlačil v pětisetové bitvě Jiřího Nováka a po dvou snadných výhrách nad Volkovem a Philippoussisem ho ve čtvrtfinále čekal Španěl Alex Corretja.

Zápas dospěl až do pátého setu, v němž po čtyřech hodinách tvrdého boje za stavu 1:1 vypustil Sampras obsah žaludku na kurt. Když se trochu vzpamatoval, pokračovalo se ve hře. Američan vyhrál v tiebreaku 9:7 nakonec opanoval i celý turnaj. Zásadní blicí okamžiky najdete přibližně v čase 4:40.

Doporučujeme

Články odjinud