VIDEO: Co na ně říkáte? Fotbalová reprezentace představila nové dresy

VIDEO: Co na ně říkáte? Fotbalová reprezentace představila nové dresy

Reprezentační fotbal se zase vrací. Dočkala a spol. čekají dva zápasy Ligy národů proti Slovensku a Skotsku, do kterých už český národní tým vstoupí v nových dresech. Jak se vám líbí?

Fotbalovou reprezentaci čeká už v pátek venkovní zápas proti Slovensku, na který o tři dny později naváže domácím duelem se Skotskem.

Český tým čeká také premiéra v nových dresech, jejichž oficiální představení se kvůli koronavirové pandemii odsouvalo už od března. „Tradiční barvy – červená a modrá – zůstaly a já doufám, že toto pojetí bude mít úspěch u hráčů i českých fanoušků. Mně osobně se dresy líbí,“ řekl o dresech značky Puma předseda Fotbalové asociace České republiky Martin Malík.

Spokojený s novými dresy je také kouč národního týmu Jaroslav Šilhavý, který věří, že jeho svěřencům přinesou úspěch. „Kombinace červené a modré je osvědčená, líbí se mi i použité odstíny obou barev. Já jsem s finální podobou spokojený. Věřím, že nové dresy budou mít úspěch i u fanoušků. Ale hlavně bych si přál, aby se nám v nich dařilo, protože o to jde především,“ řekl Šilhavý.

A co vy, jak se vám líbí?

Doporučujeme

Články odjinud