První hvězdou nočního utkání mezi Anaheimem a Ottawou se stal útočník Correy Perry. Vstřelil dvě branky a výrazně přispěl k výhře domácího týmu 4:1. Po zápase ale mohl být ještě veselejší. Na hokejce měl totiž hattrick, o který ho však připravil famózní zákrok gólmana Robina Lehnera.

Ottawě se vstup do zápasu s Anaheimem vůbec nepovedl. Senátoři po necelých pěti minutách hry prohrávali už 0:2 a v brance nahradil nejistého Craiga Andersona talentovaný Švéd Robin Lehner. Dvaadvacetiletý mladík sice během více než 55 minut ještě dvakrát inkasoval, ale také zastavil 45 střel domácích borců a do šatny odcházel s vysoce nadprůměrnou úspěšností zásahů 95,7 %.

Skvělý zákrok, o němž už v zámoří mluví a píšou jako o „zákroku roku“, předvedl v 26. minutě zápasu. Domácí vedli v tu chvíli už 3:1, přičemž o dvě trefy se postaral Correy Perry. Po nájezdu dvou na jednoho a překrásné přihrávce Ryana Getzlafa měl před sebou Perry už jen prázdnou branku, jenže radost z hattricku mu překazil bleskurychle vystřelený pravý beton gólmana Lehnera. Prostě dokonalá práce jako z brankářské učebnice.

Jméno tohoto mladíka si zapamatujte. Je to jeden z největších talentů mezi tyčemi v NHL a brzy z něho může být velká hvězda.