Patrik Hellebrand - cca 20 milionů. Dvacetiletý záložník v lize dosud odehrál jen 23 zápasů a na podzim vstřelil svůj první ligový gól. Přesto okolo něj bylo rušno a lákaly jej i kluby z Nizozemska. Patrik Hellebrand si ale nakonec vybral Slavii, která za něj zaplatila hodně vysokou částku. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Oscar Dorley - cca 26 mil. korun.  Slavia se na jeho příchodu domluvila už v průběhu podzimu, ten ale ještě Oscar Dorley odehrál v Liberci. Cena za přestup nebyla odtajněna, nicméně portál transfermarkt.de uvádí částku ve výši jednoho milionu eur. Jednadvacetiletý liberijský záložník má slušné šance na to, že se zabydlí v základní sestavě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Takács - cca 26 mil. korun. Ve Slavii už během podzimu působil a zahrál si i v Lize mistrů, to byl ale v Edenu pouze na hostování s opcí. Sešívaní ji však uplatnili a Ladislava Takácse vykoupili z Mladé Boleslavi. Nastoupí ve stoperské dvojici, nebo se postaví do zálohy? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Zima - cca 30 mil. korun. Nejnověji posila Slavie. Je mu teprve 19 let, na podzim odehrál první dva zápasy a v dresu Olomouce byl na hřišti jen 156 minut. Sešívaní o něj ovšem enormně stáli a na Hanou se nebáli poslat třicet milionů korun. Bude to dobrá investice? Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Více než sto milionů za posily. Podívejte se, kolik Slavia zaplatila za čtyři nové hráče

Slavia v zimě přišla o několik důležitých hráčů v čele s Tomášem Součkem. Sešívaní však také zajímavě posílili a utratili více než sto milionů korun.

Bez názvu.jpg

Sešívanou družinu v zimě opustili Milan Škoda, Josef Hušbauer nebo Tomáš Souček, jenž se v případě letního přestupu do West Hamu může stát nejdražším ligovým hráčem v historii. Slavia však byla také aktivní a do svých řad přivedla několik nových hráčů, za které zaplatila přes sto milionů korun. Více už se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Patrik Hellebrand - cca 20 milionů

Patrik Hellebrand Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý záložník v lize dosud odehrál jen 23 zápasů a na podzim vstřelil svůj první ligový gól. Přesto okolo něj bylo rušno a lákaly jej i kluby z Nizozemska. Patrik Hellebrand si ale nakonec vybral Slavii, která za něj zaplatila hodně vysokou částku.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Oscar Dorley - cca 26 mil. korun

Oscar Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia se na jeho příchodu domluvila už v průběhu podzimu, ten ale ještě Oscar Dorley odehrál v Liberci. Cena za přestup nebyla odtajněna, nicméně portál transfermarkt.de uvádí částku ve výši jednoho milionu eur. Jednadvacetiletý liberijský záložník má slušné šance na to, že se zabydlí v základní sestavě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Ladislav Takács - cca 26 mil. korun

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ve Slavii už během podzimu působil a zahrál si i v Lize mistrů, to byl ale v Edenu pouze na hostování s opcí. Sešívaní ji však uplatnili a Ladislava Takácse vykoupili z Mladé Boleslavi. Nastoupí ve stoperské dvojici, nebo se postaví do zálohy?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

David Zima - cca 30 mil. korun

David Zima Olomouc Stanislav Heloňa MAFRA Profimedia.jpg

Nejnověji posila Slavie. Je mu teprve 19 let, na podzim odehrál první dva zápasy a v dresu Olomouce byl na hřišti jen 156 minut. Sešívaní o něj ovšem enormně stáli a na Hanou se nebáli poslat třicet milionů korun. Bude to dobrá investice?

Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud