Velký návrat se blíží. Toto jsou 3 ligové kluby, které by na jaře mohl převzít Pavel Vrba

Pavel Vrba je stále bez práce. To by se ale brzy mělo změnit. Bývalý reprezentační kouč by se totiž už na jaře mohl vrátit na ligovou scénu.

Vrby naposledy vedl bulharský Ludugorec, tam ale na podzim skončil a od té doby je bez angažmá. Nyní okolo něj ale zase začíná být rušno a zdá se, že se blíží jeho návrat na ligovou scénu. Ve kterých klubech by se mohl objevit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Sparta Praha

Pavel Vrba Bulharsko.jpg

Ve Spartě podle portálu aktuálně.cz nejsou spokojeni s působením zkušeného kouče Václava Kotala, jenž má údajně problémy i se staršími hráči v čele s Bořkem Dočkalem. Na Letné prý vážně uvažují o jeho odvolání a už se dívají po náhradě. Kdo by se jí měl stát? Pavel Vrba!

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Baník Ostrava

Pavel Vrba radost.jpg

Sparta však není jediným klubem, kde by se Vrba mohl objevit. Zkušený kouč byl už několikrát spojován s návratem do Baníku, kde před lety působil. Majitel ostravského klubu Václav Brabec se netají tím, že by Vrbu jednou rád přivedl. A k Baníku má blízko i Vrba. Současným trenérem Laštůvky a spol. je Luboš Kozel, ten ale ve funkci zatím příliš nepřesvědčil, Baníku navíc nevyšel vstup do jara, a tak jeho pozice může být zase nejistá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Viktoria Plzeň

Pavel Vrba Euro.jpg

Toto jsou jen spekulace, ale kdo ví, co další dny přinesou. Plzeň i pro jarní část ligy dala důvěru Adriánu Guľovi, jeho pozice je však stále vrtkavá. Tím spíš, když Viktorka nezvládla úvodní duel jara v Příbrami, kde předvedla bídný výkon a uhrála jen bezbrankovou remízu. Guľa tak stále hraje o svou budoucnost, zato Vrba, jehož slovenský kouč před více než rokem v Plzni nahradil, je i nadále volný. Je však otázkou, zda by Vrbovo spojení s Viktorkou ještě fungovalo.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud