Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Angažmá v Turecku nedopadlo tak, jak si přál. Milan Baroš se zranil a má po sezoně. Vzhledem k tomu, že má v Antalyasporu smlouvu jen do konce tohoto ročníku, bude už brzy muset začít řešit svou budoucnost.
Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Jistý flek

Při letním odchodu do Turecka Baroš řekl, že se do Baníku jednou rád vrátí. Stále si nesplnil jedno obrovské přání a nezahrál si před vyprodanými Bazaly. To ho láká. Zároveň si je dobře vědom, že mu v tomto roce bude už 33 let. Vinou četných zranění se už zřejmě nedostane do takové formy, aby o něj stály kluby z Premier League.

Ještě nedávno se spekulovalo, že by mohl jít do Itálie, Španělska nebo Německa, ani tam už o něj ale nemusí být zájem. V žádném takovém klubu by ani neměl zaručené místo v sestavě. V úvahu připadají i exotické destinace, kde si může užívat s rodinou a vydělat při tom tučný balík peněz.

A taky se může vrátit do Ostravy. Pokud bude připravený, má víceméně jisté místo v základní sestavě. Bude hrát, může rozhodovat klíčové okamžiky, na hřišti bude mít volnost. V Baníku ho milují i fanoušci, pro které je doslova modlou. Na Bazalech je doma a cítí se tam opravdu dobře. Na rozdíl od jiných klubů, pro Baník by byl klíčovým hráčem a to by ho mělo dostatečně naplňovat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com