Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Angažmá v Turecku nedopadlo tak, jak si přál. Milan Baroš se zranil a má po sezoně. Vzhledem k tomu, že má v Antalyasporu smlouvu jen do konce tohoto ročníku, bude už brzy muset začít řešit svou budoucnost.
Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Jistý flek

Při letním odchodu do Turecka Baroš řekl, že se do Baníku jednou rád vrátí. Stále si nesplnil jedno obrovské přání a nezahrál si před vyprodanými Bazaly. To ho láká. Zároveň si je dobře vědom, že mu v tomto roce bude už 33 let. Vinou četných zranění se už zřejmě nedostane do takové formy, aby o něj stály kluby z Premier League.

Ještě nedávno se spekulovalo, že by mohl jít do Itálie, Španělska nebo Německa, ani tam už o něj ale nemusí být zájem. V žádném takovém klubu by ani neměl zaručené místo v sestavě. V úvahu připadají i exotické destinace, kde si může užívat s rodinou a vydělat při tom tučný balík peněz.

A taky se může vrátit do Ostravy. Pokud bude připravený, má víceméně jisté místo v základní sestavě. Bude hrát, může rozhodovat klíčové okamžiky, na hřišti bude mít volnost. V Baníku ho milují i fanoušci, pro které je doslova modlou. Na Bazalech je doma a cítí se tam opravdu dobře. Na rozdíl od jiných klubů, pro Baník by byl klíčovým hráčem a to by ho mělo dostatečně naplňovat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
Hodnocení elitních útočníků extraligy ve hře NHL 20. Jágr a Plekanec vládnou všem

Hodnocení elitních útočníků extraligy ve hře NHL 20. Jágr a Plekanec vládnou…

Ve hře NHL 20 se objevila i česká Tipsport extraliga. Klidně si tak můžete zahrát s Kladnem, v jehož čele je nestárnoucí Jaromír Jágr.

19.  10.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com