Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Angažmá v Turecku nedopadlo tak, jak si přál. Milan Baroš se zranil a má po sezoně. Vzhledem k tomu, že má v Antalyasporu smlouvu jen do konce tohoto ročníku, bude už brzy muset začít řešit svou budoucnost.
Velkolepý comeback? 3 důvody, proč by se Baroš mohl vrátit do Baníku

Jistý flek

Při letním odchodu do Turecka Baroš řekl, že se do Baníku jednou rád vrátí. Stále si nesplnil jedno obrovské přání a nezahrál si před vyprodanými Bazaly. To ho láká. Zároveň si je dobře vědom, že mu v tomto roce bude už 33 let. Vinou četných zranění se už zřejmě nedostane do takové formy, aby o něj stály kluby z Premier League.

Ještě nedávno se spekulovalo, že by mohl jít do Itálie, Španělska nebo Německa, ani tam už o něj ale nemusí být zájem. V žádném takovém klubu by ani neměl zaručené místo v sestavě. V úvahu připadají i exotické destinace, kde si může užívat s rodinou a vydělat při tom tučný balík peněz.

A taky se může vrátit do Ostravy. Pokud bude připravený, má víceméně jisté místo v základní sestavě. Bude hrát, může rozhodovat klíčové okamžiky, na hřišti bude mít volnost. V Baníku ho milují i fanoušci, pro které je doslova modlou. Na Bazalech je doma a cítí se tam opravdu dobře. Na rozdíl od jiných klubů, pro Baník by byl klíčovým hráčem a to by ho mělo dostatečně naplňovat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Top videa

Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky

Nejčtenější články

Velká jména v nejvyšší soutěži aneb 4 osobnosti, které se vrací ze zahraničí do české extraligy

Velká jména v nejvyšší soutěži aneb 4 osobnosti, které se vrací ze zahraničí…

O české hokejové extralize se občas mluví s despektem a podle mnohých fanoušků není příliš atraktivní soutěží. Že to nemusí být v příštím ročníku tak úplně pravda, naznačují jména některých hráčů, kteří se do ní vracejí ze zahraničního angažmá.

23.  6.  2020 |
Brankář Kolář už je zase v kurzu. Podívejte se, které kluby o něj projevily zájem

Brankář Kolář už je zase v kurzu. Podívejte se, které kluby o něj projevily …

Slavii během posledního roku opustilo několik opor a další klíčové hráče už sešívaný klub prodávat nehodlá. O jednoho z nich je ale i přesto zájem.

4.  7.  2020 |
FOTO: Ozdoby ringů. Sexy holky, které dělají křoví při zápasech MMA

FOTO: Ozdoby ringů. Sexy holky, které dělají křoví při zápasech MMA

V ultimátních zápasech MMA je často k vidění krev. Bojovníci se nešetří, protože v oploceném ringu je dovoleno téměř všechno. Drsná show je ale i pastvou pro oči. Díky ring girls, které přitahují pozornost fanoušků.

24.  4.  2020 | | 5 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com