Adam Hložek - Osmnáctiletý útočník už se dostal do reprezentačního áčka, v klíčové bitvě by ale pomohl jednadvacítce. Jenže sparťanský supertalent je na několik měsíců mimo hru. Adama Hložka vyřadily problémy s chodidlem. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Chaluš - Dvaadvacetiletý stoper debutoval v lize už v sezoně 2015/16. Hrával za Příbram, Mladou Boleslav a byl i ve Slavii. V Edenu se ale neprosadil, a tak loni odešel do Liberce. V kádru Slovanu si Matěj Chaluš drží silnou pozici. Stejně jako v reprezentační jednadvacítce, kde zastává roli kapitána. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Adam Karabec - Ve Spartě si od něj slibují velké věci. Loni teprve sedmnáctiletý záložník odehrál deset ligových zápasů a vstřelil i svůj první gól v nejvyšší soutěži. Na Letné by jednou měl nahradit Bořka Dočkala a spoléhala na něj i reprezentační jednadvacítka. Jenže Adam Karabec se na úterním tréninku zranil. Foto: Profimedia.cz
 Matěj Polidar - Dvacetiletý ofenzivní záložník se v létě udržel v kádru Sparty a v rudém kádru sbírá první cenné zkušenosti. V posledním duelu s Plzní už byl v základní sestavě a zahrál si taky v Evropské lize. O to více bude mrzet, že si nezahraje proti Řekům. Matěje Polidara vyřadilo pochroumané koleno. Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Velké komplikace. 5 klíčových hráčů lvíčat, kteří nezasáhnou do bitvy s Řeckem

Česká fotbalová reprezentace do 21 let je blízko postupu na evropský šampionát. Svěřencům kouče Karla Krejčího ale ještě zbývá udělat poslední krok.

Bez názvu.jpg

Česká fotbalová lvíčata dnes hrají o všechno. Pokud chtějí postoupit na EURO, potřebují porazit mladé Řeky. Jenže tým trápí marodka. Jména pěti opor, které dnes do zápasu bohužel nezasáhnou, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Osmnáctiletý útočník už se dostal do reprezentačního áčka, v klíčové bitvě by ale pomohl jednadvacítce. Jenže sparťanský supertalent je na několik měsíců mimo hru. Adama Hložka vyřadily problémy s chodidlem.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Matěj Chaluš

Matěj Chaluš Liberec Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý stoper debutoval v lize už v sezoně 2015/16. Hrával za Příbram, Mladou Boleslav a byl i ve Slavii. V Edenu se ale neprosadil, a tak loni odešel do Liberce. V kádru Slovanu si Matěj Chaluš drží silnou pozici. Stejně jako v reprezentační jednadvacítce, kde zastává roli kapitána.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Adam Karabec

Adam Karabec Sparta 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ve Spartě si od něj slibují velké věci. Loni teprve sedmnáctiletý záložník odehrál deset ligových zápasů a vstřelil i svůj první gól v nejvyšší soutěži. Na Letné by jednou měl nahradit Bořka Dočkala a spoléhala na něj i reprezentační jednadvacítka. Jenže Adam Karabec se na úterním tréninku zranil.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Matěj Polidar

Matěj Polidar Sparta 2 AC SPARTA PRAHA - David Lejček CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý ofenzivní záložník se v létě udržel v kádru Sparty a v rudém týmu sbírá první cenné zkušenosti. V posledním duelu s Plzní už byl v základní sestavě a zahrál si taky v Evropské lize. O to více bude mrzet, že si nezahraje proti Řekům. Matěje Polidara vyřadilo pochroumané koleno.

Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Michal Sadílek

Michal Sadílek PSV 2.jpg

Do Řecka neodletěl ani Michal Sadílek, který, stejně jako Chaluš, působí v Liberci. Do Slovanu přišel na začátku sezony na hostování z PSV Eindhoven, se kterým už si zahrál i Ligu mistrů. Jednadvacetiletý univerzál už nakoukl i do seniorské reprezentace, lvíčatům teď bude ale hodně chybět.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud