Igoh Ogbu Aktuální sešívaná stoperská jednička. Igoh Ogbu přišel do Edenu v zimě, do slávistického kádru ale zapadl skvěle. Na hřišti se stal lídrem, předváděl velmi dobré výkony. Slavia bude na třiadvacetiletého Nigerijce hodně sázet i letos.

Igoh Ogbu
Aktuální sešívaná stoperská jednička. Igoh Ogbu přišel do Edenu v zimě, do slávistického kádru ale zapadl skvěle. Na hřišti se stal lídrem, předváděl velmi dobré výkony. Slavia bude na třiadvacetiletého Nigerijce hodně sázet i letos.

 Aiham Ousou V minulých měsících se několikrát spekulovalo o jeho možném odchodu do zahraničí, Aiham Ousou však zůstal ve Slavii. Třiadvacetiletý švédský bek patří k důležitým postavám sešívané družiny, o své místo na hřišti ale musí bojovat. Konkurence v Edenu je totiž veliká.
 Sheriff Sinyan Šestadvacetiletý stoper je ve Slavii nováčkem. Sešívaní jej vábili už déle, norské Molde, kterému patřil, jej ale nechtělo prodat. Teď už je Sheriff Sinyan v Edenu, dorazil však zraněný a do hry nějakou dobu nezasáhne.
 Taras Kačaraba Ukrajinský stoper přišel do Slavie v průběhu sezony 2020/21 z Liberce. Nevyhnul se několika slabším momentům, v Edenu si ale vybudoval dobrou pozici. V minulém ročníku Taras Kačaraba zasáhl do 19 ligových duelů, v generálce proti Drážďanům byl v základní sestavě.
 Tomáš Vlček Do sestavy Slavie se dere taky Tomáš Vlček. Dvaadvacetiletý bek má za sebou povedenou sezonu v Pardubicích, kterým pomohl uhájit ligovou příslušnost, dařilo se mu i v přípravě v Edenu. Na základní sestavu to v tuto chvíli nejspíš není, prostor ale určitě dostane.
6
Fotogalerie

Velká síla Slavie. 6 stoperů, ze kterých v Edenu může vybírat trenér Trpišovský

Zbývá posledních pár dnů a fotbalová Fortuna liga znovu otevře své brány. Do akce půjde i Slavia, která opět bude patřit k aspirantům na titul.

Slavia má v současné době ohromně silný a široký kádr, v němž figuruje i šest hráčů, kteří mohou hrát na stoperu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Igoh Ogbu

Igoh Ogbu Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Aktuální sešívaná stoperská jednička. Igoh Ogbu přišel do Edenu v zimě, do slávistického kádru ale zapadl skvěle. Na hřišti se stal lídrem, předváděl velmi dobré výkony. Slavia bude na třiadvacetiletého Nigerijce hodně sázet i letos.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Aiham Ousou

Aiham Ousou Slavia 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V minulých měsících se několikrát spekulovalo o jeho možném odchodu do zahraničí, Aiham Ousou však zůstal ve Slavii. Třiadvacetiletý švédský bek patří k důležitým postavám sešívané družiny, o své místo na hřišti ale musí bojovat. Konkurence v Edenu je totiž veliká.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Sheriff Sinyan

Sheriff Sinyan.jpg

Šestadvacetiletý stoper je ve Slavii nováčkem. Sešívaní jej vábili už déle, norské Molde, kterému patřil, jej ale nechtělo prodat. Teď už je Sheriff Sinyan v Edenu, dorazil však zraněný a do hry nějakou dobu nezasáhne.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba Slavia 22.jpg

Ukrajinský stoper přišel do Slavie v průběhu sezony 2020/21 z Liberce. Nevyhnul se několika slabším momentům, v Edenu si ale vybudoval dobrou pozici. V minulém ročníku Taras Kačaraba zasáhl do 19 ligových duelů, v generálce proti Drážďanům byl v základní sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Tomáš Vlček

Tomáš Vlček Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Do sestavy Slavie se dere taky Tomáš Vlček. Dvaadvacetiletý bek má za sebou povedenou sezonu v Pardubicích, kterým pomohl uhájit ligovou příslušnost, dařilo se mu i v přípravě v Edenu. Na základní sestavu to v tuto chvíli nejspíš není, prostor ale určitě dostane.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia 23.jpg

Místo v sestavě má jisté, záleží jen, jestli bude nastupovat uprostřed zálohy nebo v obraně. Tomáš Holeš zvládne obojí, je lídrem sešívaného týmu. Pokud bude fit, bude hrát. V generálce nastoupil v obranné řadě.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud