Bořek Dočkal - Pokud se fanoušci Sparty báli, že rudý tým po odchodu Guélora Kangy oslabí, tak je Bořek Dočkal rychle uklidnil. Dvaatřicetiletý lídr a kapitán rudé družiny je mužem na správném místě a má obrovskou zásluhu na tom, že Pražané kralují tabulce. Na kontě má tři góly a dvě nahrávky. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Adam Karabec - Skrývá se v něm ohromný potenciál. Sedmnáctiletý Adam Karabec si loni odbyl ligovou premiéru a vstřelil i svůj první gól. Letos zatím dostal šanci dvakrát, pokaždé však coby střídající hráč. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Krejčí - Sázka na něj se vyplácí. Jednadvacetiletý záložník, jenž loni dorazil z Brna, se zabydlel v základní sestavě a letos patří k pilířům rudé družiny. V pěti zápasech dal i dvě branky. Může však hrát i na postu stopera. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 David Pavelka - Psala se sezona 2010/11, když David Pavelka v dresu Sparty debutoval v lize. Moc prostoru ale na Letné nedostal, působil taky ve Slovácku a poté hrál za Liberec, odkud na začátku roku 2016 zamířil do Kasimpasy. Teď se ale devětadvacetiletý reprezentační záložník vrací zpátky na Letnou. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Velká konkurence na Letné. Toto je 7 středních záložníků, kteří působí ve Spartě

Sparta vládne tabulce a myslí na titul. Na Letné letos postavili opravdu našlapaný tým, který má sílu na všech postech. Parádně vypadá i střed záložní řady.

Bez názvu.jpg

Sparta na poslední chvíli přivedla reprezentanta Davida Pavelku, a na soupisce tak má už sedmého středního záložníka. To je pořádná síla. Kteří hráči do středu pole nyní na Letné působí? Podívejte se.

Pokračování 2 / 8

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal Sparta 20 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pokud se fanoušci Sparty báli, že rudý tým po odchodu Guélora Kangy oslabí, tak je Bořek Dočkal rychle uklidnil. Dvaatřicetiletý lídr a kapitán rudé družiny je mužem na správném místě a má obrovskou zásluhu na tom, že Pražané kralují tabulce. Na kontě má tři góly a dvě nahrávky.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Adam Karabec

Adam Karabec Sparta 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Skrývá se v něm ohromný potenciál. Sedmnáctiletý Adam Karabec si loni odbyl ligovou premiéru a vstřelil i svůj první gól. Letos zatím dostal šanci dvakrát, pokaždé však coby střídající hráč.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Sparta 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Sázka na něj se vyplácí. Jednadvacetiletý záložník, jenž loni dorazil z Brna, se zabydlel v základní sestavě a letos patří k pilířům rudé družiny. V pěti zápasech dal i dvě branky. Může však hrát i na postu stopera.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

David Pavelka

David Pavelka ČR.jpg

Psala se sezona 2010/11, když David Pavelka v dresu Sparty debutoval v lize. Moc prostoru ale na Letné nedostal, působil taky ve Slovácku a poté hrál za Liberec, odkud na začátku roku 2016 zamířil do Kasimpasy. Teď se ale devětadvacetiletý reprezentační záložník vrací zpátky na Letnou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Michal Sáček

Michal Sáček Sparta 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý Michal Sáček může naskočit i na kraji obrany. V současné době ale zase nastupuje uprostřed záložní řady, kde si drží pevné místo. Letos chyběl na hřišti jedinou minutu a na kontě má i dvě asistence.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Filip Souček

Filip Souček SParta Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Sparta jej přivedla v průběhu minulé sezony, Filip Souček ale ročník dokončil ještě v Opavě. V létě však zůstal v pražském klubu a letos si za Spartu připsal už čtyři starty. V zápase se Zlínem byl dokonce v základní sestavě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Michal Trávník

Michal Trávník Sparta 19 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V Jablonci, odkud loni přišel do Sparty, byl zvyklý pravidelně bodovat. V ročníku 2018/19 dal dokonce deset branek a přidal k nim i stejný počet asistencí. Za tým z Letné dosud odehrál 33 zápasů, ve kterých si připsal tři nahrávky, ve Spartě jsou s ním ale spokojeni. Je otázkou, jak s šestadvacetiletým Michalem Trávníkem zamává příchod Pavelky.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud