Ve Viktorce jsou na odstřel. 4 hráči Plzně, s jejichž službami Vrba už nepočítá

Ve Viktorce jsou na odstřel. 4 hráči Plzně, s jejichž službami Vrba už nepočítá

Ve Viktorce jsou na odstřel. 4 hráči Plzně, s jejichž službami Vrba už nepočítá

Plzeň brzy ohlásí jméno první letní posily. Kádr Viktorky posílí zlínský Diego Živulič a další hráči by ho měli brzy následovat. Na západě Čech ale řeší také odchody, kterých nebude málo.

Bez názvu.jpg

S návratem Pavla Vrby do Plzně se dají čekat rozsáhlé změny v kádru. Kromě Živuliče by měl přijít také Jakub Řezníček, Viktorka stojí o Aleše Čermáka a některé další hráče. Kdo to odskáče? Na odchodu jsou čtyři hráči, jejichž jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jakub Hromada

Jakub Hromada.jpg

Jednadvacetiletý slovenský záložník přišel do Plzně před sezonou na hostování ze Sampdorie a nečekaně se z něj stala opora sestavy. Neměl výkyvy formy, odváděl vysoký standard, v utkání 24. kola ale zůstal mezi náhradníky a od té doby se už na hřiště nepodíval. Viktorce citelně chybí, ale proč nehraje, to je záhadou. Po sezoně mu skončí hostování a ze západu Čech odejde.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 5

Andreas Ivanschitz

Andreas Ivanschitz Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Proč ho Plzeň vůbec brala? Bývalý kapitán rakouské reprezentace přicházel v zimě s pověstí hráče, který má dovést Viktorku k titulu. Nedostal ale pořádnou šanci. V 17. a 18. kole byl v základní sestavě, do které se pak nedostal dlouhých pět zápasů. Dal gól v Karviné, prosadil se dvakrát proti Jablonci, v Brně už ale zase nehrál. Do Vrbových plánů zřejmě nezapadne.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 5

Tomáš Poznar

Tomáš Poznar Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý útočník přišel do Plzně na začátku sezony ze Zlína. Zatímco v Baťově městě byl elitním kanonýrem, ve Viktorce se trápí a netrefil se ani jednou. Na působení v nejlepším českém ligovém týmu posledních let nemá, což si prý dokázal připustit. Plzeň přivádí z Brna Jakuba Řezníčka a s Poznarem se rozloučí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 5

Martin Zeman

Martin Zeman Plzeň.jpg

Levý záložník pod Vrbou už jednou hrál, během předešlého angažmá se ale neprosadil. Osmadvacetiletý odchovanec Sparty, o kterého se kdysi zajímal i Real Madrid, se do Viktorky vrátil na začátku sezony a dlouho hrál pravidelně v základní sestavě.

Naposledy ale nastoupil v utkání 24. kola. Po zranění se vrátil Václav Pilař, Plzeň má i Jana Kovaříka, kterého dříve přivedl právě Vrba. Se Zemanem už asi nepočítá.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud