Ve stopách Součka a Coufala. 3 další hráči Slavie, kteří by mohli zamířit do West Hamu

Brzy tomu bude rok, co Tomáš Souček zamířil ze Slavie do West Hamu. V létě se stejnou trasou vydal Vladimír Coufal, tím to ale skončit nemusí. Londýnský klub se zajímá také o další sešívané opory.

Jak Souček, tak Coufal patří ke klíčovým hráčům West Hamu. Není proto divu, že se tradiční anglický klub podle twitterového účtu a specializovaného podcastu ExWHUemployee zajímá také o další hvězdy Slavie. Koho má na radaru? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Loni okolo něj kroužilo francouzské Nice, Slavia ho tehdy ale ještě nepustila. Ondřej Kolář poté podepsal v Edenu novou smlouvu, je však téměř jisté, že ho zahraniční angažmá nemine. Aktuálně o něj údajně vážně stojí West Ham, který hledá náhradu za pětatřicetiletého Lukasze Fabianského, jemuž v létě končí smlouva. V Londýně prý o nejlepšího gólmana Fortuna ligy hodně stojí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jan Bořil

Jan Bořil BArcelona.jpg

Také Jan Bořil už se dostal na radar několika zahraničních klubů. Jedním z nich je prý i West Ham, který výkony slávistického kapitána bedlivě sleduje. Coufal se v Anglii uvedl parádně, obstál by i jeho bývalý parťák z druhého kraje obrany? Bořilovi, jemuž ve Slavii tlačí na paty Oscar Dorley, bude brzy už třicet let, čas na zajímavé zahraniční angažmá se mu proto krátí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Abdallah Sima

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V létě ho nikdo neznal, na podzim se ale stal největší hvězdou Fortuna ligy. Devatenáctiletý senegalský klenot ve slávistickém dresu předváděl parádní výkony a zaujal přední evropské kluby. Abdallaha Simu už údajně sleduje Juventus, Arsenal či Manchester United. Mezi potencionální zájemce se však zařadil i West Ham, kde by zřejmě dostal více prostoru, než ve zmíněných velkoklubech.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud