Milan Heča (Sparta Praha) – 73.  Ve Spartě se přetahuje o místo s Florinem Nitou. Aktuálně má sice na kontě méně startů, v posledních zápasech ale dostává přednost právě on. Kdo by měl být letenskou jedničkou podle vás? Foto: Profimedia.cz
 Aleš Hruška (Viktoria Plzeň) – 73 . Stejný rating jako Heča dostal i plzeňský Aleš Hruška. Ten už nadobro odsunul Matúše Kozáčika mezi náhradníky a vládne v bráně Viktorky. Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
 Ondřej Kolář (Slavia Praha) – 73.  Aktuálně je nejlepším ligovým gólmanem. Daří se mu i v Lize mistrů, díky čemuž se dostal do reprezentace. Letos v lize dostal jen dva góly a vychytal devět čistých kont. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Tomáš Koubek (FC Augsburg) – 77 . Po reprezentačním konci Petra Čecha byl pravidelnou trojkou národního týmu, teď ho ale o místo připravil velmi dobře chytající Kolář. Tomáš Koubek v létě přestoupil z Rennes do Augsburgu a stal se čtvrtým nejdražším brankářem v bundesligové historii, začátek angažmá mu ale příliš nevyšel. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Ve stopách Petra Čecha. Toto je šest nejlepších českých brankářů ve hře FIFA 20

Petr Čech, který byl dlouhá léta jedním z nejlépe hodnocených brankářů celé hry FIFA od EA Sports, po loňské sezoně ukončil kariéru. Kdo je tedy nyní novým elitním českým gólmanem ve virtuálním světě?

Untitled 1.jpg

Nejlépe hodnoceným brankářem ve hře FIFA 20 je slovinský reprezentant Jan Oblak z Atlética Madrid, jenž dostal rating 91. A jak jsou na tom čeští brankáři? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Milan Heča (Sparta Praha) – 73

Milan Heča Sparta.jpg

Ve Spartě se přetahuje o místo s Florinem Nitou. Aktuálně má sice na kontě méně startů, v posledních zápasech ale dostává přednost právě on. Kdo by měl být letenskou jedničkou podle vás?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Aleš Hruška (Viktoria Plzeň) – 73

Aleš Hruška Plzeň Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Stejný rating jako Heča dostal i plzeňský Aleš Hruška. Ten už nadobro odsunul Matúše Kozáčika mezi náhradníky a vládne v bráně Viktorky.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Ondřej Kolář (Slavia Praha) – 73

Ondřej Kolář Slavia 2 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Aktuálně je nejlepším ligovým gólmanem. Daří se mu i v Lize mistrů, díky čemuž se dostal do reprezentace. Letos v lize dostal jen dva góly a vychytal devět čistých kont.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Tomáš Koubek (FC Augsburg) – 77

Tomáš Koubek Augsburg.jpg

Po reprezentačním konci Petra Čecha byl pravidelnou trojkou národního týmu, teď ho ale o místo připravil velmi dobře chytající Kolář. Tomáš Koubek v létě přestoupil z Rennes do Augsburgu a stal se čtvrtým nejdražším brankářem v bundesligové historii, začátek angažmá mu ale příliš nevyšel.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Tomáš Vaclík (Sevilla FC) – 81

Tomáš Vaclík Sevilla 2.jpg

Loni po dlouhých letech změnil dres a odešel z Basileje do Sevilly. V náročné soutěži obstál a svými výkony se řadí po bok nejlepších gólmanů španělské ligy. Aktuálně je reprezentační jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Jiří Pavlenka (Werder Brémy) – 84

Jiří Pavlenka Brémy 3.jpg

Nejvyšší hodnocení mezi českými brankáři však ve hře FIFA 20 nemá Tomáš Vaclík, ale Jiří Pavlenka. Sedmadvacetiletý rodák z Hlučína patří k nejlepším bundesligovým gólmanům, je oporou Brém a nedávno se dokonce spekulovalo o jeho přestupu do Barcelony či Liverpoolu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud