Neco Williams - 10 mil. eur   Teprve devatenáctiletý pravý bek, který umí naskočit i v záloze, je velkým příslibem velšského fotbalu. Neco Williams vyrůstal v akademii Liverpoolu a před rokem povýšil do prvního týmu Reds. Letos si už připsal několik startů v Premier League i Lize mistrů.  Foto: Profimedia.cz
 Joe Rodon – 10 mil. eur   Zajímavým jménem na soupisce Walesu je také Jo Rodon. Třiadvacetiletý stoper fotbalově „vyrůstal” v týmu Swansea, odkud v průběhu podzimu přestoupil za více než dvanáct milionů eur do Tottenhamu. Pevné místo v sestavě Spurs ale zatím nemá.  Foto: Profimedia.cz
 Ethan Ampadu – 12 mil. eur   Je mu teprve jednadvacet let, přesto už má na kontě dvacet startů v reprezentaci. Ethan Ampadu, který umí naskočit jak na postu stopera, tak ve středu zálohy, patří Chelsea, místo v kádru Blues si ale ještě nezískal. Ampadu už proto hostoval v Lipsku a v září odešel do Sheffieldu.  Foto: Profimedia.cz
 Harry Wilson – 16 mil. eur   K oporám reprezentace Walesu patří i Harry WIlson. Čtyřiadvacetiletý křídelník má na kontě 22 reprezentačních startů, ve kterých nasázel pět gólů. Na klubové úrovni patří Liverpoolu, aktuálně ale hostuje v druholigovém Cardiffu. Za ten letos dal čtyři branky a přidal k nim deset nahrávek.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Ve stínu hvězdného Balea. 5 dalších nejdražších hráčů, kteří jsou na soupisce Walesu

Českou fotbalovou reprezentaci dnes čeká další těžká překážka - Wales. Ten má na soupisce řadu zajímavých jmen.

Gareth Bale Wales 21.jpg

Časy, kdy cena Garetha Balea byla stanovena na 90 milionech eur, už jsou pryč. V současné době útočník Tottenhamu stojí dvacet milionů eur, i tak je ale nejdražším hráčem reprezentace Walesu, na který dnes narazí česká reprezentace. Koho v tomto žebříčku podle portálu transfermarkt.de nechal za sebou? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Neco Williams - 10 mil. eur 

Neco Williams.jpg

Teprve devatenáctiletý pravý bek, který umí naskočit i v záloze, je velkým příslibem velšského fotbalu. Neco Williams vyrůstal v akademii Liverpoolu a před rokem povýšil do prvního týmu Reds. Letos si už připsal několik startů v Premier League i Lize mistrů. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Joe Rodon – 10 mil. eur 

Joe Rodon.jpg

Zajímavým jménem na soupisce Walesu je také Jo Rodon. Třiadvacetiletý stoper fotbalově „vyrůstal” v týmu Swansea, odkud v průběhu podzimu přestoupil za více než dvanáct milionů eur do Tottenhamu. Pevné místo v sestavě Spurs ale zatím nemá. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ethan Ampadu – 12 mil. eur 

Ethan Ampadu.jpg

Je mu teprve jednadvacet let, přesto už má na kontě dvacet startů v reprezentaci. Ethan Ampadu, který umí naskočit jak na postu stopera, tak ve středu zálohy, patří Chelsea, místo v kádru Blues si ale ještě nezískal. Ampadu už proto hostoval v Lipsku a v září odešel do Sheffieldu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Harry Wilson – 16 mil. eur 

Harry Wilson Wales.jpg

K oporám reprezentace Walesu patří i Harry WIlson. Čtyřiadvacetiletý křídelník má na kontě 22 reprezentačních startů, ve kterých nasázel pět gólů. Na klubové úrovni patří Liverpoolu, aktuálně ale hostuje v druholigovém Cardiffu. Za ten letos dal čtyři branky a přidal k nim deset nahrávek. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Daniel James – 18 mil. eur 

Daniel James.jpg

Mezi nejznámější hráče na soupisce Walesu se řadí i Daniel James, který v létě roku 2019 přestoupil za necelých osmnáct milionů eur ze Swansea do Manchesteru United. V letošním ročníku Premier League vstřelil tři branky, v národním týmu se třiadvacetiletý křídelník prosadil rovněž třikrát. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud