Ve Spartě už pro ně nemusí být místo. 3 hráči, kteří by v zimě mohli odejít

Konkurence je veliká a kádr není nafukovací. Sparta se proto během zimy možná zbaví několika hráčů.

Na radaru zahraničních klubů jsou Martin Vitík s Ladislavem Krejčím. Další hráči by ze Sparty mohli odejít, protože během podzimu moc nehráli. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Patrik Vydra

Bez názvu3.jpg

Dvacetiletý stoper v sobě ukrývá hodně zajímavý potenciál. V předešlých sezonách za Spartu naskočil v lize osmkrát, letos přidal další tři starty. Jinde by ale zřejmě nastupoval víc. Konkurence je na Letné veliká a Vydra potřebuje hrát. Odejde na hostování?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jan Mejdr

profimedia-0795399865.jpg

V ročníku 2021/22 válel v Hradci Králové a v minulé sezoně už byl ve Spartě, které pomohl k titulu. Jenže neotřesitelnou pozici na kraji obrany si nevybojoval, o místo se přetahoval s Tomášem Wiesnerem, navíc na startu letošního ročníku dorazil za velké peníze Angelo Preciado. Co bude s osmadvacetiletým Janem Mejdrem dál? Spekuluje se o hostování.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Václav Sejk

Václav Sejk Sparta.jpg

Když se v létě vracel z hostování v Jablonci, věřil, že si vybojuje minuty na hřišti. Jenže realita je jiná. Sparta má Jana Kuchtu a Victora Olatunjiho, v zimě navíc přišel Albánec Indrit Tuci. Jednadvacetiletý Václav Sejk na podzim zasáhl do 12 ligových zápasů, gól ovšem nedal. Údajně jej sledují i v Německu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud