Florin Nita  Třiatřicetiletý rumunský gólman je v současné době sparťanskou jedničkou. Florin Nita odchytal všechny jarní zápasy a nedostal v nich ani jeden gól. Má formu jako hrom, po sezoně mu však končí smlouva a jeho budoucnost je v tuto chvíli nejistá. „Přál bych si, aby tu zůstal, ale to je spíš otázka filozofie klubu. Tu tvoří Tomáš Rosický s majitelem,“ uvedl po zápase s Mladou Boleslaví trenér Kotal. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Vaclík  Tak toto by byla pecka. Do Sparty v létě přišel Ondřej Čelůstka, na Letnou se vrátili i Ladislav Krejčí či David Pavelka, a nyní se spekuluje o comebacku Tomáše Vaclíka. Jednatřicetiletá reprezentační jednička je sice hráčem Sevilly, tam mu ale po sezoně končí smlouva. A tak se nahlas spekuluje o jeho možném návratu do Sparty. Pokud se vrátí, tak v roli jedničky. Foto: Profimedia.cz
 Milan Heča  Další možností je sázka na Milana Heču. Ten byl sice loni na jaře v parádní formě, jenže v aktuálním ročníku si připsal jen sedm startů, ve kterých dostal deset branek, vychytal jediné čisté konto a naposledy se v akci objevil v listopadu. Jeho budoucnost na Letné je hodně nejistá. Foto: Profimedia.cz
 Dominik Holec  Sparta jej přivedla před necelým rokem ze slovenské Žiliny s tím, že se porve o místo jedničky. Dominik Holec ale v lize neodchytal ani jednu minutu a v zimě odešel hostovat do polského Rakowa. Dostane šestadvacetiletý gólman ještě šanci, nebo s ním už na Letné nepočítají? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Ve Spartě řeší brankáře. 4 gólmani, kteří se v létě mohou ucházet o post jedničky

Do konce letošní sezony Fortuna ligy zbývá ještě spousta času, týmy už se ale dívají i do budoucna a přemýšlí o příštím ročníku. Sparta není výjimkou.

Tomáš Vaclík Sevilla 21.jpg

Současnou brankářskou jedničkou Sparty je Rumun Florin Nita. Jeho budoucnost je ale nejistá. Co s ním po sezoně bude? A kdo každý se na Letné může ucházet o post brankářské jedničky? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Florin Nita

Florin Nita Sparta 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Třiatřicetiletý rumunský gólman je v současné době sparťanskou jedničkou. Florin Nita odchytal všechny jarní zápasy a nedostal v nich ani jeden gól. Má formu jako hrom, po sezoně mu však končí smlouva a jeho budoucnost je v tuto chvíli nejistá. „Přál bych si, aby tu zůstal, ale to je spíš otázka filozofie klubu. Tu tvoří Tomáš Rosický s majitelem,“ uvedl po zápase s Mladou Boleslaví trenér Kotal.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Tomáš Vaclík

Tomáš Vaclík Sevilla 20.jpg

Tak toto by byla pecka. Do Sparty v létě přišel Ondřej Čelůstka, na Letnou se vrátili i Ladislav Krejčí či David Pavelka, a nyní se spekuluje o comebacku Tomáše Vaclíka. Jednatřicetiletá reprezentační jednička je sice hráčem Sevilly, tam mu ale po sezoně končí smlouva. A tak se nahlas spekuluje o jeho možném návratu do Sparty. Pokud se vrátí, tak v roli jedničky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Milan Heča

Milan Heča Sparta 20.jpg

Další možností je sázka na Milana Heču. Ten byl sice loni na jaře v parádní formě, jenže v aktuálním ročníku si připsal jen sedm startů, ve kterých dostal deset branek, vychytal jediné čisté konto a naposledy se v akci objevil v listopadu. Jeho budoucnost na Letné je hodně nejistá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Dominik Holec

Dominik Holec Sparta.jpg

Sparta jej přivedla před necelým rokem ze slovenské Žiliny s tím, že se porve o místo jedničky. Dominik Holec ale v lize neodchytal ani jednu minutu a v zimě odešel hostovat do polského Rakowa. Dostane šestadvacetiletý gólman ještě šanci, nebo s ním už na Letné nepočítají?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud