Vaclík je stále v kurzu. 4 kluby, do kterých by mohla zamířit opora české reprezentace

Okolo Tomáše Vaclíka je pořádně rušno. Dvaatřicetiletý gólman, který se chystá na EURO, totiž skončil v Seville a řeší, kam povedou jeho kroky. O nabídky přitom nemá nouzi.

Přestože Vaclík poslední rok v Seville moc nechytal, udělal si dobré jméno a na přestupovém trhu je o něj zájem. Které týmy jej lákají do svých řad? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

Besiktas JK 

Tomáš Vaclík Sevilla.jpg

Už dříve se spekulovalo o tom, že by Tomáš Vaclík mohl zamířit do Besiktase a nyní je český gólman spojován s odchodem do Turecka znovu. Očekává se totiž, že kabinu tureckých šampionů opustí mladý gólman Ersin Destanoglu, za něhož bude třeba najít náhradu. Tou by se mohl stát právě Vaclík, tým z Istanbulu však údajně sleduje i Jiřího Pavlenku

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Celtic FC 

Tomáš Vaclík Sevilla 21_2.jpg

Celticu letošní sezona vůbec nevyšla. Skotský velkoklub totiž ztratil propastných pětadvacet bodů na suverénní Rangers, což je něco, na co fanoušci Celticu nejsou zvyklí. V létě se proto dají čekat velké změny a přestavba kádru. Vedení Celticu je údajně připraveno najít i nového gólmana, kterým by se mohl stát Tomáš Vaclík

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Valencia CF 

Tomáš Vaclík Sevilla 21.jpg

Vaclík chytal poslední tři roky ve Španělsku, které si velmi oblíbil. Netají se tím, že pokud dostane novou nabídku, tak by na Pyrenejském poloostrově rád zůstal. A možná se mu to i povede. Mluví se totiž o jeho možném odchodu do Valencie, která řeší budoucnost Jaspera Cillessena. V uplynulém ročníku La Ligy Valencia skončila až třináctá, v tom příštím bude chtít hrát výš. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Real Madrid 

Tomáš Vaclík Sevilla 20.jpg

Médii před pár dny proletěla senzační zpráva, která Vaclíka spojovala s možným odchodem do Realu Madrid. Brankářskou jedničkou španělského kolosu je sice Belgičan Thibaut Courtoais, vedení klubu k němu ale hledá spolehlivou náhradu, kterou by se mohl stát právě Vaclík. Je však otázkou, zda je role dvojky tím, po čem nyní touží. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud