V polovině kvalifikace. 3 hráči, kteří ofenzivně táhnou Jarolímovu družinu

V polovině kvalifikace. 3 hráči, kteří ofenzivně táhnou Jarolímovu družinu

V polovině kvalifikace. 3 hráči, kteří ofenzivně táhnou Jarolímovu družinu

Čeští reprezentanti dali v probíhající kvalifikaci o postup na mistrovství světa osm branek, horší ale je, že se prosadili jen ve dvou duelech. Zdá se však, že se v týmu už „našli“ ofenzivní lídři.

Untitled 1.jpg

Trenér Karel Jarolím neměl moc času a hned musel začít bojovat. V polovině kvalifikace je s českým týmem na třetím místě, v pěti zápasech tým dovedl k osmi bodům a jeho svěřenci nasázeli osm branek. Jména tří hráčů, kteří jsou v současné době ofenzivními lídry, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Antonín Barák

Antonín Barák.jpg

První polovinu loňské sezony strávil v Příbrami, pak jeho kariéra nabrala raketové tempo. V podzimní přípravě s Dánskem si odbyl reprezentační premiéru, kterou ozdobil prvním gólem. V základní sestavě nastoupil i v obou letošních zápasech a především partie v San Marinu mu sedla na jedničku. Na půdě outsidera patřil k nejlepším hráčům českého týmu, kterému pomohl dvěma góly.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Vladimír Darida

Vladimír Darida ČR.jpg

Šestadvacetiletý záložník odehrál pod Jarolímem vinou zranění teprve tři zápasy. V San Marinu však ukázal, jak moc je pro tým důležitý. Nastřelil dvě tyčky a dvakrát se zapsal i mezi úspěšné střelce, díky čemuž navýšil počet reprezentačních branek na tři. Je dobře, že se Vladimír Darida dostává do herní pohody, jeho přínos totiž bude na jaře nesmírně důležitý.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík ČR.jpg

Plzeňský útočník prožil výborný podzim. Dostal se do základní sestavy Viktorky a odbyl si parádní premiéru v národním týmu, kterou proměnil v úvodní gól veledůležité bitvy s Norskem. Jenže mu nevyšla příprava a na jaře vypadl ze sestavy západočeského celku.

Kouč Jarolím ho však podržel a Michael Krmenčík se mu odvděčil. Skóroval v zápase s Litvou a jeden gól přidal i v San Marinu. Že by reprezentace konečně našla kanonýra?

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud