Pavel Bucha   Dvaadvacetiletý záložník, který svou ligovou kariéru nastartoval ve Slavii, by to jednou mohl dotáhnout daleko. Pavel Bucha letos patří ke klíčovým hráčům Viktorky a na kontě má už šest branek, ke kterým přidal pět asistencí. Podle portálu transfermarkt.de stojí 2,5 milionů eur a zahraniční média nedávno psala dokonce o tom, že by se hodil Manchesteru City.  Foto: Barbora Reichova / CNC / Profimedia
 Jakub Brabec   Je mu 28 let, takže se nedá čekat, že by za něj zahraniční kluby vysolily nějak převratnou částku. Na druhou stranu, Jakub Brabec má nakročeno k tomu, aby odjel na EURO a klidně se může dostat i do základní sestavy českého týmu. Pokud by mu šampionát vyšel, může se ještě jednou pokusit o zahraniční angažmá. Ve Viktorce má smlouvu do příštího léta.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Aleš Čermák  Buchův parťák ze zálohy. Aleš Čermák dříve hrával za Spartu nebo Mladou Boleslav, byl taky kapitánem reprezentační jednadvacítky a ve Viktorce je nyní už čtvrtým rokem. Loni se blýskl osmi góly a stejným počtem nahrávek. Letos se šestadvacetiletý záložník uvedl zatím šesti ligovými zásahy. Podle portálu transfermarkt.de stojí dva miliony eur.  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Lukáš Kalvach  Nejdražším hráčem plzeňského týmu je Lukáš Kalvach, jehož cena se pohybuje na třech milionech eur. Zároveň se jedná o hráče, o něhož je v zahraniční největší zájem. Dříve se spekulovalo o možném odchodu do Ruska, pak okolo něj kroužily i bundesligové Brémy. V pětadvaceti letech má nejvyšší čas na odchod.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

V Evropě už je moc nechtějí. 4 hráči současné Plzně, na kterých Viktorka může vydělat

Časy, kdy Plzeň kralovala ligové scéně, jsou pryč. Viktorka už zkrátka nemá k dispozici tak silný kádr, jako před pár lety, kdy vládla tabulce a hrála v pohárech.

Bez názvu.jpg

V Plzni v posledních letech působilo hned několik hráčů, na nichž Viktorka dokázala pořádně vydělat. Jenže Vladimír Darida, Patrik Hrošovský, Václav Pilař či Michael Krmenčík už jsou pryč a na současné soupisce západočeského týmu zůstali jen čtyři hráči, z jejichž prodeje by plzeňskému klubu mohlo něco kápnout. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Pavel Bucha 

Pavel Bucha Plzeň 20 Barbora Reichova  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník, který svou ligovou kariéru nastartoval ve Slavii, by to jednou mohl dotáhnout daleko. Pavel Bucha letos patří ke klíčovým hráčům Viktorky a na kontě má už šest branek, ke kterým přidal pět asistencí. Podle portálu transfermarkt.de stojí 2,5 milionů eur a zahraniční média nedávno psala dokonce o tom, že by se hodil Manchesteru City. 

Foto: Barbora Reichova / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jakub Brabec 

Jakub Brabec Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Je mu 28 let, takže se nedá čekat, že by za něj zahraniční kluby vysolily nějak převratnou částku. Na druhou stranu, Jakub Brabec má nakročeno k tomu, aby odjel na EURO a klidně se může dostat i do základní sestavy českého týmu. Pokud by mu šampionát vyšel, může se ještě jednou pokusit o zahraniční angažmá. Ve Viktorce má smlouvu do příštího léta. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Aleš Čermák 

Aleš Čermák Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Buchův parťák ze zálohy. Aleš Čermák dříve hrával za Spartu nebo Mladou Boleslav, byl taky kapitánem reprezentační jednadvacítky a ve Viktorce je nyní už čtvrtým rokem. Loni se blýskl osmi góly a stejným počtem nahrávek. Letos se šestadvacetiletý záložník uvedl zatím šesti ligovými zásahy. Podle portálu transfermarkt.de stojí dva miliony eur. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Nejdražším hráčem plzeňského týmu je Lukáš Kalvach, jehož cena se pohybuje na třech milionech eur. Zároveň se jedná o hráče, o něhož je v zahraniční největší zájem. Dříve se spekulovalo o možném odchodu do Ruska, pak okolo něj kroužily i bundesligové Brémy. V pětadvaceti letech má nejvyšší čas na odchod. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud