Jusúf Hilál - Bahrajnský útočník má za sebou první rok v sešívaném dresu, ten se mu ale nepovedl podle představ. Bývalý forvard Bohemians 1905 odehrál v lize za Slavii 17 branek, dal v nich ale jen dva góly. Spekuluje se o tom, že zamíří hostovat do Liberce. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Hromada - Slovenský záložník už moc dobře ví, jaké to v Liberci je. Pod Ještědem letos hostoval a za Slovan odehrál 13 zápasů. Na severu Čech s ním byli spokojeni, čtyřiadvacetiletý Jakub Hromada by se ale měl porvat o další šanci ve Slavii. Nebo zamíří znovu do Liberce? Foto: Profimedia.cz
 Josef Hušbauer - Ještě nedávno klíčový záložník Slavie v zimě odešel hostovat do německých Drážďan, kterým měl pomoct se záchranou ve druhé Bundeslize. To ale nedokázal, a tak se vrátil do Slavie. Jenže v Edenu třicetiletý záložník zřejmě pokračovat nebude a sešívaní ho pošlou na hostování jinam. Spekuluje se přitom o Liberci, kde by poté mohl pokračovat. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jan Matoušek - Je otázkou, s jakými útočníky půjde Slavia do nové sezony. Jan Matoušek se ale na seznam trenéra Trpišovského možná zase nevejde a zamíří na další hostování. Zatímco nyní působil v Jablonci, za který vstřelil šest branek, v dalším ročníku by mohl hrát za Liberec. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

V Edenu pro ně není místo. 5 hráčů Slavie, kteří mohou odejít na hostování do Liberce

Slavia by v létě zase měla lovit posily v Liberci. A Slovan by zase mohl přilákat několik hráčů sešívaných…

Bez názvu1.jpg

Spekuluje se o tom, že do Slavie přijde z Liberce Ondřej Karafiát, Tomáš Malinský nebo Jan Kuchta. Ovšem Slovan nechce jen oslabovat a taky má spadeno na některé hráče z Edenu. Jména pěti fotbalistů, kteří by mohli odejít ze Slavie na sever Čech, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Júsuf Hilál

Júsuf Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bahrajnský útočník má za sebou první rok v sešívaném dresu, ten se mu ale nepovedl podle představ. Bývalý forvard Bohemians 1905 odehrál v lize za Slavii 17 branek, dal v nich ale jen dva góly. Spekuluje se o tom, že zamíří hostovat do Liberce.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jakub Hromada

Jakub Hromada Slavia 2.jpg

Slovenský záložník už moc dobře ví, jaké to v Liberci je. Pod Ještědem letos hostoval a za Slovan odehrál 13 zápasů. Na severu Čech s ním byli spokojeni, čtyřiadvacetiletý Jakub Hromada by se ale měl porvat o další šanci ve Slavii. Nebo zamíří znovu do Liberce?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Ještě nedávno klíčový záložník Slavie v zimě odešel hostovat do německých Drážďan, kterým měl pomoct se záchranou ve druhé Bundeslize. To ale nedokázal, a tak se vrátil do Slavie. Jenže v Edenu třicetiletý záložník zřejmě pokračovat nebude a sešívaní ho pošlou na hostování jinam. Spekuluje se přitom o Liberci, kde by poté mohl pokračovat.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Matoušek

Jan Matoušek Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Je otázkou, s jakými útočníky půjde Slavia do nové sezony. Jan Matoušek se ale na seznam trenéra Trpišovského možná zase nevejde a zamíří na další hostování. Zatímco nyní působil v Jablonci, za který vstřelil šest branek, v dalším ročníku by mohl hrát za Liberec.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Sýkora

Jan Sýkora Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Společně s Matouškem v Jablonci hostoval i Jan Sýkora. I on by se ale mohl stěhovat do Liberce, ze kterého jej dříve Slavia koupila. Někdejší reprezentant se sice v Edenu neusadil, v Jablonci ale odehrál velmi dobrý ročník, během něhož dal osm branek a přidal šest asistencí. Kde tedy bude pokračovat?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud