Útočníky už v Edenu hledat nemusí. 3 kanonýři, kteří v nové sezoně pomůžou Slavii

Slavia získala titul, vyhrála i domácí pohár a v Edenu už spřádají plány na novou sezonu. Kádr určitě projde nějakou proměnou, která se dotkne i ofenzivních řad.

Slavia má v současné době k dispozici Milana Škodu, Micka van Burena a Petera Olayinku. Už brzy ale přivítá tři „nové“ útočníky. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Júsuf Hilál

Jusuf 2 Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý reprezentant z Bahrajnu na podzim nabral formu jako hrom a blýskl se pěti ligovými góly. Velký zájem o něj projevila Slavia, kterou posílí po konci této sezony. Je však otázkou, s jakou formou do Edenu dorazí, na jaře byl totiž v základní sestavě pouze jednou a své statistiky rozšířil o jedinou asistenci.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Jan Matoušek

Jan Matoušek Slavia.jpg

Slavii na začátku sezony kosila marodka, a tak v Edenu svou pozornost zaměřili na Jana Matouška. Jednadvacetiletý útočník zamířil do Prahy dříve, než se očekávalo, v Evropské lize dal důležitý gól Kodani, jenže v domácí soutěži se tolik neprosadil a po sedmi zápasech se vrátil do Příbrami. Na jaře dal dalších šest branek, letos jich vstřelil už deset a po sezoně se bude hlásit zpátky v Edenu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl Slavia 2 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý útočník přišel do Slavie v průběhu 2016/17 z Jablonce. Loňský podzim strávil zpátky na hostování na severu Čech, potom se ale vrátil do Edenu a jeho pozice v sešívané sestavě začala sílit. Na začátku aktuálního ročníku se dostal do základní sestavy, v devíti ligových zápasech dal tři góly, jenže pak se zranil a sezona pro něj skončila. V té příští by ale zase měl plnit důležitou roli.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud