Útočník pro Slavii? Podívejte se, které kluby chtějí získat Jusefa Erabiho

Dvacetiletý útočník a švédský mládežnický reprezentant Jusef Erabi se ocitl na radaru několika zahraničních klubů. Jedním z nich je údajně Slavia.

Erabi ze švédského Hammarby, který podle portálu transfermarkt.de stojí dva miliony eur, je v kurzu. Jak uvedl na sociální síti X Fabrizio Romano, v současné době okolo něj krouží čtyři kluby. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Slavia

Bez názvu.jpg

Pro české fanoušky je to nejzajímavější zájemce. Aktuálně nejlepším střelcem Slavie je sedmigólový Václav Jurečka, sešívaní mají na soupisce taky Mojmíra Chytila, Mohameda Tijaniho nebo Micka van Burena, ještě se však nejspíš poohlíží i dál. Uloví Erabiho?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Janov

Jusef Erabi 1.jpg

Erabi svými výkony zaujal taky v Itálii. Konkrétně v Janově, kterému by se gólový útočník hodil jako sůl. Janov je v současné době v tabulce Serie A patnáctý. V patnácti zápasech dal jen patnáct branek. I proto klub hledá nového kanonýra.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Reims a Nantes

Jusef Erabi 2.jpg

Švédský útočník s afgánskými kořeny by mohl odejít i do Francie. V zemi úřadujících vicemistrů světa měl zaujmout hned dva kluby – Reims a Nantes, kterým v tabulce patří osmá, respektive devátá příčka. Dělí je od sebe pět bodů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud