Útočníci zatím (téměř) mlčí. Toto jsou tři nejlepší střelci Slavie v aktuální sezoně

K postupu do Ligy mistrů jim teoreticky stačí i bezbranková remíza, na to ale v Edenu spoléhat nechtějí. Slavii by se však na zápas s Kluží náramně hodilo, kdyby se probudil některý z útočníků.

Bez názvu1.jpg

Sešívaní mají za sebou sedm ligových zápasů a jeden duel v Lize mistrů. Jak jsou na tom útočníci? Milan Škoda a Mick van Buren se trefili jednou, Júsuf Hilál na první trefu dokonce čeká. Jména tří hráčů Slavie, kteří mají na kontě alespoň dvě branky, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Slavia 2.jpg

Reprezentační záložník vstřelil dosud nejdůležitější slávistický gól v sezoně. Minulý týden se trefil na půdě Kluže a zařídil výhru sešívaných. V domácí soutěži skóroval jednou – svou brankou rozhodl o výhře nad Libercem.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu Slavia.jpg

Slavii se stomilionová investice začíná vyplácet. Nicolae Stanciu patřil k nejlepším hráčům na půdě Kluže a už si získává pevnou pozici ve středu sešívané zálohy. V lize se trefil během své premiéry proti Teplicím, další krásný gól přidal v Českých Budějovicích.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Ne náhodou se vrátil do reprezentace. V úvodu sezony podává velmi dobré výkony a je jediným slávistickým třígólovým střelcem. Trefil se v úvodních ligových zápasech proti Zlínu a Teplicím, třetí trefu pak přidal v posledním kole proti Bohemians 1905, kdy nádherně otevřel skóre střelou z přímého kopu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud