Miroslav Káčer - Do Plzně dorazil ze slovenské Žiliny, kde byl kapitánem. V Žilině patřil ke klíčovým hráčům a byl i produktivní. Taky v Plzni na začátku nastupoval pravidelně, v posledních duelech ale sbírá minuty jen po malých porcích. V září se asistencemi podílel na dvou gólech, od té doby už ale své statistiky nerozšířil. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Lukáš Kalvach - Pětadvacetiletý Lukáš Kavlach si stále drží pevné místo v sestavě a patří k důležitým článkům západočeské družiny. Jenže zatímco loni se blýskl pěti góly a stejným počtem nahrávek, letos se zatím bodově ani jednou neprosadil. Ve Viktorce od něj potřebují víc. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Joel Kayamba - Větší ofenzivní přínos na západě Čech čekali také od Joela Kayamby, který je v Plzni třetím rokem. V loňské sezoně nastupoval poměrně pravidelně, dal gól a přidal i tři nahrávky. Letos ale naskočil jen do šesti zápasů a připsal si v nich jedinou asistenci. Foto: Petr Eret / MAFRA / Profimedia
 Jan Kovařík - Bodově mlčí i Jan Kovařík. Dvaatřicetiletý křídelník nastupuje pravidelně, letos má na kontě osm startů, jenže dosud nedal gól a nemá ani jednu nahrávku. Loni se přitom pyšnil bilancí 4+4 a rok předtím 5+5. Foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Útočná bída Plzně. 4 ofenzivní hráči Viktorky, kteří letos (skoro) vůbec nebodují

Plzeň se trápí. Viktorka z posledních tří zápasů získala jen bod a nedala v nich ani jeden gól. Ofenzivní hráči západočeského týmu by měli přidat.

Joel Kayamba 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Nejlepším střelcem Plzně je Jean-David Beauguel, který se trefil čtyřikrát. Tři góly má na kontě Zdeněk Ondrášek nebo Aleš Čermák. V posledních zápasech se trápí všichni ofenzivní hráči západočeského týmu, ovšem čtyři z nich jsou neviditelní v podstatě celou sezonu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Miroslav Káčer

Miroslav Káčer Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Do Plzně dorazil ze slovenské Žiliny, kde byl kapitánem. V Žilině patřil ke klíčovým hráčům a byl i produktivní. Taky v Plzni na začátku nastupoval pravidelně, v posledních duelech ale sbírá minuty jen po malých porcích. V září se asistencemi podílel na dvou gólech, od té doby už ale své statistiky nerozšířil.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý Lukáš Kavlach si stále drží pevné místo v sestavě a patří k důležitým článkům západočeské družiny. Jenže zatímco loni se blýskl pěti góly a stejným počtem nahrávek, letos se zatím bodově ani jednou neprosadil. Ve Viktorce od něj potřebují víc.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedi

Pokračování 4 / 5

Joel Kayamba

Joel Kayamba 2019 Petr Eret MAFRA Profimedia.jpg

Větší ofenzivní přínos na západě Čech čekali také od Joela Kayamby, který je v Plzni třetím rokem. V loňské sezoně nastupoval poměrně pravidelně, dal gól a přidal i tři nahrávky. Letos ale naskočil jen do šesti zápasů a připsal si v nich jedinou asistenci.

Foto: Petr Eret / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Kovařík

Jan Kovařík LM Michal Šula MAFRA Profimedia.jpg

Bodově mlčí i Jan Kovařík. Dvaatřicetiletý křídelník nastupuje pravidelně, letos má na kontě osm startů, jenže dosud nedal gól a nemá ani jednu nahrávku. Loni se přitom pyšnil bilancí 4+4 a rok předtím 5+5.

Foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud