Lukáš Hůlka (Bohemians 1905) – 3115 minut.  Klokani se vyhnuli baráži doslova za pět minut dvanáct. Jedním z klíčových hráčů Haškovy družiny byl i Lukáš Hůlka, který v sezoně téměř neslezl ze hřiště. Čtyřiadvacetiletý bek, jenž do Ďolíčku zamířil v zimě z Mladé Boleslavi, dal v sezoně celkově čtyři góly a přidal tři nahrávky. Foto: Profimedia.cz

Lukáš Hůlka (Bohemians 1905) – 3115 minut. Klokani se vyhnuli baráži doslova za pět minut dvanáct. Jedním z klíčových hráčů Haškovy družiny byl i Lukáš Hůlka, který v sezoně téměř neslezl ze hřiště. Čtyřiadvacetiletý bek, jenž do Ďolíčku zamířil v zimě z Mladé Boleslavi, dal v sezoně celkově čtyři góly a přidal tři nahrávky. Foto: Profimedia.cz

Tyto borce jen tak něco nezastaví. 4 hráči, kteří v sezoně zasáhli do 35 zápasů

Letošní ligová sezona byla extrémně dlouhá. Většina týmů má už po sezoně, během níž všechny kluby odehrály více než třicet zápasů. A to je už pořádná porce...

Baník se ještě utká s Mladou Boleslaví o pohárovou Evropu, Karviná a Příbram zase budou bojovat o záchranu. Ostatní už mají po sezoně, která byla nezvykle dlouhá. Jen čtyřem hráčům se během ní povedlo odehrát 35 zápasů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Lukáš Hůlka (Bohemians 1905) – 3115 minut

Lukáš Hůlka.jpg

Klokani se vyhnuli baráži doslova za pět minut dvanáct. Jedním z klíčových hráčů Haškovy družiny byl i Lukáš Hůlka, který v sezoně téměř neslezl ze hřiště. Čtyřiadvacetiletý bek, jenž do Ďolíčku zamířil v zimě z Mladé Boleslavi, dal v sezoně celkově čtyři góly a přidal tři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 5

Matěj Hanousek (Sparta Praha) – 3146 minut

Matěj Hanousek Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Ještě na podzim válel v dresu Jablonce, odkud v polovině sezony přestoupil do Sparty. Matěj Hanousek si na Letné rychle získal místo v sestavě a patřil ke klíčovým hráčům rudé družiny. Do statistik si připsal i gól a dvě nahrávky.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 5

Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň) – 3150 minut

PAtrik Hrošovský Plzeň 2018.jpg

Jen dva hráči letos odehráli 35 zápasů a 3150 minut. Jedním z nich byl Patrik Hrošovský, který znovu patřil k nejlepším hráčům ligy. Opora Viktorky si připsala pět branek a pět asistencí. Byla to jeho bodově nejúspěšnější sezona a nyní je možné, že sedmadvacetiletý slovenský záložník kádr Plzně opustí a odejde do zahraničí.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 5

Tomáš Holeš (FK Jablonec) – 3150 minut

Tomáš Holec.jpg

Stejnou porci minut jako Hrošovský zvládl odehrát i Tomáš Holeš. Šestadvacetiletý pravý obránce Jablonce odehrál další velmi dobrý ročník a nahlas si řekl o velký přestup. Okolo autora pěti letošních branek totiž kroužila Sparta a zdá se, že zájem o něj má i Slavia.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud