Tým snů bez McDavida. Tak vypadá nejsilnější výběr Kanady ve hře NHL 17

Světu vládne Kanada, to je všem dobře známá věc. Hokejisté ze země Javorových listů dokázali svou dominanci na dvou posledních olympijských hrách, uplynulých mistrovstvích světa i na zářijovém Světovém poháru! Kanaďané měli na každé z těchto akcí parádní tým!

Kamkoliv přijedou, tam jsou jasnými aspiranty na zlato. Kanaďané mají ohromnou zásobárnu vynikajících hráčů, z nichž by sestavili několik našlapaných mančaftů. Jeden takový jsme vytvořili i my. Poskládali jsme nejsilnější kanadskou formaci podle hodnocení hokejistů ve hře NHL 17. Jak to dopadlo? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 7

Brankář - Carey Price (Montreal), hodnocení: 93

Carey Price 2.jpg

Carey Price je považován za nejlepšího gólmana planety a jeho vysoké hodnocení je toho důkazem. V roce 2014 Kanadě vychytal titul na olympiádě v Soči, v září se radoval z titulu na Světovém poháru, dvě cenné trofeje mu však ve sbírce chybí. S Montrealem marně usiluje o Stanley Cup a dosud nezískal ani Vezinovu trofej. Dočká se jí třeba letos?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce - Drew Doughty (Los Angeles), hodnocení: 94

Drew Doughty.jpg

Sedmadvacetiletý obránce je ve svém oboru absolutní špičkou. S Los Angeles vyhrál dvakrát Stanley Cup, s Kanadou ovládl dvoje olympijské hry a ve sbírce má i několik dalších prestižních ocenění. V tomto výběru má pevné místo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Obránce - Shea Weber (Montreal), hodnocení: 94

Shea Weber Kanada.jpg

Před sezonou přišel o přívlastek „nejlépe placený hráč“ celé NHL, z Nashvillu se přestěhoval do Montrealu, co se však nemění, to je jeho výkonnost. Zkušený kanadský obránce patří k výrazným osobnostem zámořské soutěže a po právu se dočkal i takto vysokého hodnocení.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Pravé křídlo - Corey Perry (Anaheim), hodnocení: 91

Corey Perry.jpg

Kanada má nepřeberné množství úžasných útočníků. Z pravých křídel se dočkal nejvyššího hodnocení jednatřicetiletý Corey Perry, jenž je celou zámořskou kariéru věrný Anaheimu, za který hraje od ročníku 2005/06. S Ducks vyhrál Stanley Cup a loni vstoupil i do Triple Gold Clubu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Centr - Sidney Crosby (Pittsburgh), hodnocení: 95

Sidney Crosby 2.jpg

Sidney Crosby není jen nejlépe hodnoceným centrem, ale nejvýše obodovaným hokejistou ve hře NHL 17 vůbec. Není se však čemu divit. Zámořská soutěž mládne, on se ale i v 29 letech udržuje ve fantastické kondici a dokazuje, proč je považován za jednoho z nejlepších hráčů světa. V osobě Connora McDavida mu ale roste velice zdatný nástupce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Levé křídlo - Jamie Benn (Dallas), hodnocení: 94

Jamie Benn.jpg

Jamie Benn z Dallasu posbíral před dvěma lety 87 kanadských bodů a stal se nejproduktivnějším hráčem NHL. Loni si dokonce ještě o dva body polepšil, na suverénního Patricka Kanea však nestačil. Letos má nakročeno k tomu, aby osmdesátibodovou hranici prolomil znovu. Není pochyb o tom, proč se sedmadvacetiletý olympijský šampion ze Soči řadí mezi nejlépe hodnocené hokejisty ve hře NHL 17.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud