Adam Polášek – 10 zápasů v reprezentaci

Adam Polášek – 10 zápasů v reprezentaci

David Pastrňák - 3 zápasy v reprezentaci
Dominik Furch - 9 zápasů v reprezentaci
Dominik Kubalík - 9 zápasů v reprezentaci
Jakub Jeřábek - 17 zápasů v reprezentaci
16
Fotogalerie

Tým plný nováčků. 16 hráčů, kteří jsou na prvním šampionátu

Pamatujete na světový šampionát 2010? Češi na něj tehdy dovezli, až na pár výjimek, poměrně neznámý soubor. Ten se ale vzepřel všem předpokladům a vybojoval zlaté medaile. Letošní tým je mu podobný...

Lídrem souboru Vladimíra Vůjtka je Tomáš Plekanec, který je na svém devátém mistrovství světa. Zkušenostmi oplývají také Roman Červenka nebo Janové Kolář a Kovář.

V týmu je ale řada mladíků a hráčů, kteří dosud na světovém šampionátu nestartovali. Je jisté, že většina z nich se dostane na soupisku a v Rusku si odbudou premiéru.

Kdo na ni čeká? Jména 16 hráčů, kteří mohou okusit poprvé na vlastní kůži atmosféru mistrovství světa, najdete v naší fotogalerii.

Adam Polášek 2.jpgDavid Pastrňák Boston 2.jpgDominik Furch Omsl.jpgDominik Kubalík Plzeň.jpgJakub Jeřábek ČR.jpgMatěj MAchovský.jpgMichal Birner.jpgMichal Kempný ČR.jpgMichal Řepík Liberec.jpgMilan Doudera.jpgRadim Šimek.jpgRichard JArůšek ČR.jpgRobert Kousal.jpgTomáš Filippi.jpgTomáš Kundrátek ČR.jpgTomáš Zohorna.jpg
16 hráčů si může odbýt premiéru na letošním světovém šampionátu. Dostanou se do hry úplně všichni? (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud