Florent Poulolo  Obránce, jenž reprezentuje Martinik, odehrál během posledních tří let v lize přes 60 zápasů, ve kterých dal tři góly. Dosud nastupoval za Olomouc, od nového ročníku ale patří Mladé Boleslavi. Za tu ještě v lize nehrál, šestadvacetiletý stoper má však týmu co dát.
 Benson Sakala  Šestadvacetiletý defenzivní záložník či stoper je kapitánem zambijské reprezentace. V českém fotbale se poprvé objevil v žižkovských barvách, odkud odešel do Příbrami. V létě povýšil a zamířil do elitní soutěže. Benson Sakala si plácl s Mladou Boleslaví, za kterou odehrál oba kompletní úvodní duely.
 Júsuf Hilál  Útočník z Bahrajnu poprvé výrazně zaujal v Bohemians, odkud jej přivedla Slavia. V Edenu se ale třicetiletý Júsuf Hilál příliš neprosadil. Hostoval proto v Liberci a minulý ročník odehrál za indonéskou Jakartu. V létě si plácl s Mladou Boleslaví a v obou ligových duelech nastoupil v základu. Gólově se ještě neprosadil.
 Matěj Pulkrab  Dříve patřil mezi poklady z Letné. Jenže ve Spartě si nikdy nevybudoval pevnou pozici, několikrát odešel na hostování a před rokem zamířil do druholigového německého Sandhausenu. První zahraniční angažmá mu ale nesedlo, Matěj Pulkrab nedal ani jeden gól a jeho tým spadl do třetí ligy. Následně se stal hráčem Mladé Boleslavi a v uplynulém kole proti Liberci se prosadil i střelecky.
5
Fotogalerie

Tým plný ambicí. Toto je 5 zajímavých posil, které v létě přivedla Mladá Boleslav

Mladá Boleslav poskládala hodně zajímavý tým. Mužstvo kouče Marka Kuliče dalo v úvodních dvou kolech pět branek a patří mu pátá příčka v tabulce.

V Mladé Boleslavi působí zkušení Markové Suchý s Matějovským. Ve městě Škody zatím zůstává i Vasil Kušej. A klub v létě také hodně posiloval. Jména pěti nových hráčů, kteří by Mladé Boleslavi měli hodně pomoct, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Matouš Trmal

Matouš Trmal.jpg

Čtyřiadvacetiletý gólman měl nakročeno k velké kariéře. V lize se vyšvihl v bráně Slovácka, odkud bývalý mládežnický reprezentant odešel v roce 2020 do Guimaraese. Jenže v Portugalsku se neprosadil tak, jak by si přál, a tak se letos v létě vrátil domů. Ne však do Uherského Hradiště, ale do Mladé Boleslavi, kde se stal ihned jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Florent Poulolo

Florent Poulolo.jpg

Obránce, jenž reprezentuje Martinik, odehrál během posledních tří let v lize přes 60 zápasů, ve kterých dal tři góly. Dosud nastupoval za Olomouc, od nového ročníku ale patří Mladé Boleslavi. Za tu ještě v lize nehrál, šestadvacetiletý stoper má však týmu co dát.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Benson Sakala

Benson Sakala.jpg

Šestadvacetiletý defenzivní záložník či stoper je kapitánem zambijské reprezentace. V českém fotbale se poprvé objevil v žižkovských barvách, odkud odešel do Příbrami. V létě povýšil a zamířil do elitní soutěže. Benson Sakala si plácl s Mladou Boleslaví, za kterou odehrál oba kompletní úvodní duely.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Júsuf Hilál

Júsuf Slavia Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Útočník z Bahrajnu poprvé výrazně zaujal v Bohemians, odkud jej přivedla Slavia. V Edenu se ale třicetiletý Júsuf Hilál příliš neprosadil. Hostoval proto v Liberci a minulý ročník odehrál za indonéskou Jakartu. V létě si plácl s Mladou Boleslaví a v obou ligových duelech nastoupil v základu. Gólově se ještě neprosadil.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Matěj Pulkrab

Matěj Pulkrab Německo.jpg

Dříve patřil mezi poklady z Letné. Jenže ve Spartě si nikdy nevybudoval pevnou pozici, několikrát odešel na hostování a před rokem zamířil do druholigového německého Sandhausenu. První zahraniční angažmá mu ale nesedlo, Matěj Pulkrab nedal ani jeden gól a jeho tým spadl do třetí ligy. Následně se stal hráčem Mladé Boleslavi a v uplynulém kole proti Liberci se prosadil i střelecky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud