Martin Frýdek - Ve Spartě krátce nosil i kapitánkou pásku, dá se však čekat, že s novou konkurencí jeho role zeslábne. Sedmadvacetiletý Martin Frýdek je sice zodpovědný při plnění defenzivní práce, jenže není tak efektivní v ofenzivě a navíc hodně fauluje. O místo bude muset hodně bojovat. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Martin Hašek - Sparta jej v zimě přivedla zpátky z Bohemians 1905, jenže třiadvacetiletý záložník zatím neukázal to, co od něj na Letné čekali. Umí však hrát na velkém prostoru a ještě určitě dostane šanci. Jak s ní naloží? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Guélor Kanga - Zůstane ve Spartě? To je zatím otázkou. Herně sice patří k nejlepším hráčům ligy, jenže vinou karetních trestů a prohřešků loni odehrál jen 24 zápasů. Přesto v nich dal dvanáct branek a přidal čtyři nahrávky. Na Letné si nyní musí vyhodnotit, zda je lepší pokračovat s Guélorem Kangou nebo bez něj. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Krejčí - Jeden Ladislav Krejčí už ve Spartě byl. Teď na Letnou míří jeho dvacetiletý jmenovec z Brna, který má všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stal silný defenzivní štít rudé sestavy. Z té může vystrčit Martina Frýdka. Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia
7
Fotogalerie

Tvrdý boj o místo. Toto je sedm hráčů Sparty, kteří mohou hrát ve středu zálohy

Sparta už nechce zažít další bídný ročník. Letenští tentokrát věří, že se zase vrátí do hry o titul a mezi českou elitu. Pomoct jim k tomu má i velmi silná záloha.

Zdá se, že Sparta v čele s Tomášem Rosickým zase buduje hodně silný tým. V tom je aktuálně sedm hráčů, kteří se porvou o místa ve středu rudé zálohy. Koho může kouč Václav Jílek využít? To zjistíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal SParta 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Po zimním návratu z Číny se ihned stal lídrem na hřišti i v kabině. Jenže odehrál pouhé tři zápasy a zranil se. Až bude znovu fit, opět se vrátí do základní sestavy. Ve třiceti letech bude patřit opět k tahounům.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Martin Frýdek

Martin Frýdek 2019 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ve Spartě krátce nosil i kapitánkou pásku, dá se však čekat, že s novou konkurencí jeho role zeslábne. Sedmadvacetiletý Martin Frýdek je sice zodpovědný při plnění defenzivní práce, jenže není tak efektivní v ofenzivě a navíc hodně fauluje. O místo bude muset hodně bojovat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Martin Hašek

Martin Hašek Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparta jej v zimě přivedla zpátky z Bohemians 1905, jenže třiadvacetiletý záložník zatím neukázal to, co od něj na Letné čekali. Umí však hrát na velkém prostoru a ještě určitě dostane šanci. Jak s ní naloží?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Guélor Kanga

Guélor Kanga Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zůstane ve Spartě? To je zatím otázkou. Herně sice patří k nejlepším hráčům ligy, jenže vinou karetních trestů a prohřešků loni odehrál jen 24 zápasů. Přesto v nich dal dvanáct branek a přidal čtyři nahrávky. Na Letné si nyní musí vyhodnotit, zda je lepší pokračovat s Guélorem Kangou nebo bez něj.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 8

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Brno Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpg

Jeden Ladislav Krejčí už ve Spartě byl. Teď na Letnou míří jeho dvacetiletý jmenovec z Brna, který má všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stal silný defenzivní štít rudé sestavy. Z té může vystrčit Martina Frýdka.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Michal Sáček

Michal Sáček Sparta 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Uplynulý ročník ukázal, že z něj jednou může být lídr sparťanské zálohy. Dvaadvacetiletý Michal Sáček odehrál 25 zápasů a pokaždé byl hodně vidět. Sázet by na něj měl i kouč Jílek.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Michal Trávník

Michal Trávník Jablonec 2.jpg

V Jablonci dal v poslední sezoně deset branek a přidal stejný počet asistencí. Sparta o něj dlouho stála a nakonec za pětadvacetiletého záložníka zaplatila okolo třiceti milionů korun. Počítá se s ním do základní sestavy, měl by patřit k pilířům týmu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud