Roman Hubník (Plzeň) - 400 tisíc eur

Roman Hubník (Plzeň) - 400 tisíc eur

Tomáš Koubek (Liberec) - 900 tisíc eur
Milan Škoda (Slavia) - 900 tisíc eur
Jaroslav Plašil (Bordeaux) - 1 milion eur
David Lafata (Sparta) - 1 milion eur
23
Fotogalerie

Tržní hodnoty Čechů na Euru. Nejdražší je Čech, nejméně stojí Hubník

Premier League, zástupci z Bundesligy, francouzské, turecké či švýcarské soutěže. Ale také fotbalisté ze Synot ligy. Pavel Vrba vzal na Euro do Francie 23 vyvolených, kteří budou na turnaji hrát i o svou budoucnost.

Pro hráče jako Ladislav Krejčí či Bořek Dočkal je Euro šancí, jak se ukázat a případně se "prodat" do zahraničí. Pokud jim turnaj vyjde, jejich aktuální zaměstnavatelé na nich mohou pořádně vydělat. Kolik by za ně aktuálně mohli získat?

A jaké jsou tržní hodnoty (podle renomovaného portálu transfermarkt.cz) dalších českých reprezentantů? To se dozvíte v naší fotogalerii.

Roman Hubník.jpgTomáš Koubek.jpgLukáš Železník Škoda.jpgJaroslav Plašil.jpgDavid Lafata Sparta 3.jpgJiří Skalák 2.jpgTomáš Rosický Arsenal 2.jpgDavid Pavelka ČR.jpgDaniel Pudil ČR.jpgDavid Limberský Dočkal.jpgJosef Šural ČR.jpgDaniel Kolář ČR.jpgMichal Kadlec top.jpgTomáš Sivok ČR.jpgBořek Dočkal Sparta.jpgGebre.jpgPavel Kadeřábek Hoffenheim.jpgLadislav Krejčí Sparta.jpgTomáš Vaclík Basilej2.jpgTomáš Necid ČR.jpgMarek Suchý Basilej.jpgVladimír Darida ČR.jpgPetr Čech ČR.jpg
Kolik stojí Vrbovi reprezentanti? Nejdražší je Petr Čech. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud