Jindřich Staněk Na podzim byl neotřesitelnou brankářskou jedničkou Plzně Aleš Hruška. Ten sice inkasoval hodně branek, přesto měl důvěru trenéra Guľy. Mezi třemi tyčemi odstartoval i jaro, pak ho ale nahradil mladší Jindřich Staněk, jenž už si místo udržel. V šesti zápasech dostal šest branek a vychytal dvě čistá konta.  Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
 Filip Kaša  Na podzim si neškrtl, na začátku jara se ale dostal do sestavy a ihned zaujal důležité postavení. V Příbrami, proti Pardubicím i Baníku obrana pod jeho vedením udržela čisté konto, pak ale přišla červená karta proti Liberci. V posledním duelu s Bohemkou byl však Filip Kaša znovu na hřišti a bylo to znát. Trenér Guľa se na něj může spolehnout.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Joel Kayamba  Od křídelníka z Konga se čekají góly a asistence. Jenže ani v jednom Joel Kayamba dlouho nebyl výrazný. V duelu s Mladou Boleslaví si však připsal gólovou nahrávku a proti Bohemians 1905 vstřelil i první gól v sezoně. Prosadil se po dlouhých 19 měsících, v Plzni však věří, že další branky brzy přidá.  Foto: Petr Eret / MAFRA / Profimedia
 Jean-David Beauguel  Plzeň v průběhu podzimu přivedla Zdeňka Ondráška, jenž se měl stát ústřední zbraní týmu. Ve Viktorce začal dobře, jenže po 17 odehraných zápasech má na kontě jen čtyři branky. Čekalo se od něj víc a také trenér Guľa pochopil, že je čas na změnu. V posledním utkání se tak do základní sestavy vrátil francouzský forvrard Jean-David Beauguel, jenž odehrál velmi dobrý zápas a dal svůj sedmý gól v sezoně.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Trumfy trenéra Guľy. 4 hráči Plzně, kteří ještě mohou zachránit zpackanou sezonu

Fotbalisté Plzně zažívají nejhorší sezonu za několik posledních let. Západočeská družina se ale ještě nevzdává a snaží se zpackaný ročník zachránit.

Bez názvu.jpg

Plzeň v letošní sezoně tápe. V posledním duelu však doma porazila Bohemians 1905 a fanoušci Viktorky věří, že se od tohoto výsledku odrazí. Trenér Adrián Guľa sice se sestavou moc nehýbe, vytasil však čtyři trumfy, které mu ještě mohou zpackanou sezonu zachránit. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Na podzim byl neotřesitelnou brankářskou jedničkou Plzně Aleš Hruška. Ten sice inkasoval hodně branek, přesto měl důvěru trenéra Guľy. Mezi třemi tyčemi odstartoval i jaro, pak ho ale nahradil mladší Jindřich Staněk, jenž už si místo udržel. V šesti zápasech dostal šest branek a vychytal dvě čistá konta. 

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Filip Kaša 

Filip Kaša Plzeň 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na podzim si neškrtl, na začátku jara se ale dostal do sestavy a ihned zaujal důležité postavení. V Příbrami, proti Pardubicím i Baníku obrana pod jeho vedením udržela čisté konto, pak ale přišla červená karta proti Liberci. V posledním duelu s Bohemkou byl však Filip Kaša znovu na hřišti a bylo to znát. Trenér Guľa se na něj může spolehnout. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Joel Kayamba 

Joel Kayamba 2019 Petr Eret MAFRA Profimedia.jpg

Od křídelníka z Konga se čekají góly a asistence. Jenže ani v jednom Joel Kayamba dlouho nebyl výrazný. V duelu s Mladou Boleslaví si však připsal gólovou nahrávku a proti Bohemians 1905 vstřelil i první gól v sezoně. Prosadil se po dlouhých 19 měsících, v Plzni však věří, že další branky brzy přidá. 

Foto: Petr Eret / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jean-David Beauguel 

Jean Beauguel 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Plzeň v průběhu podzimu přivedla Zdeňka Ondráška, jenž se měl stát ústřední zbraní týmu. Ve Viktorce začal dobře, jenže po 17 odehraných zápasech má na kontě jen čtyři branky. Čekalo se od něj víc a také trenér Guľa pochopil, že je čas na změnu. V posledním utkání se tak do základní sestavy vrátil francouzský forvrard Jean-David Beauguel, jenž odehrál velmi dobrý zápas a dal svůj sedmý gól v sezoně. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud