Alexandru Baluta - Loni za něj Slavia zaplatila 68 milionů korun, tehdejší rumunský reprezentant ale nenaplnil předpoklady, které se do něj vkládaly. Šestadvacetiletý záložník zasáhl do 22 zápasů, ve kterých dal tři branky a přidal dvě nahrávky. Stálé místo v sestavě si ale nezískal ani v úvodu letošního ročníku, a tak zamířil na hostování do Liberce. Ve Slavii ho však budou bedlivě sledovat. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Oscar Dorley - Slavia na letní odchody reagovala příchodem Oscara. Jednadvacetiletý liberecký záložník byl dokonce spojován s Manchesterem City, nakonec si ale to namířil do Edenu. Sešívanou družinu však mladík z Libérie posílí až v zimě. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Jugas - V Edenu byl nadbytečný, stal se až stoperem číslo pět, a tak odešel do na další hostování – po působení v Mladé Boleslavi zamířil do Jablonce. Jenže poté Slavii opustili Simon Deli, Michael Ngadeu i Alex Král, a tak by se Jakub Jugas rázem hodil. Na severu Čech patří k oporám, uvidíme, zda mu Trpišovský dá ještě jednu šanci. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jan Matoušek - Útočníci Slavie nejsou v úvodu sezony v nijak oslnivé formě. Přesto vedení klubu uvolnilo Jana Matouška do Jablonce, kde se mu zatím daří navázat na výkony z Příbrami. V dosavadních osmi kolech dal už tři góly a přidal dvě nahrávky. V Edenu se určitě prosadí, záleží jen na tom, kdy to bude. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Trpišovský je bedlivě sleduje. 5 hráčů na hostování, kteří Slavii mohou ještě hodně pomoct

Kádr mistrovské Slavie sice v létě opustilo několik důležitých hráčů, přesto je stále nesmírně kvalitní. I proto někteří fotbalisté museli odejít na hostování.

Bez názvu.jpg

Slavia by hravě zvládla postavit dvě velmi silné sestavy – jednu pro Ligu mistrů, druhou na domácí soutěž. A to má ještě další zajímavé fotbalisty v jiných ligových týmech na hostování. Jména pěti z nich, kteří v Edenu ještě (zřejmě) dostanou šanci, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Alexandru Baluta

Alexandru Baluta 3 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Loni za něj Slavia zaplatila 68 milionů korun, tehdejší rumunský reprezentant ale nenaplnil předpoklady, které se do něj vkládaly. Šestadvacetiletý záložník zasáhl do 22 zápasů, ve kterých dal tři branky a přidal dvě nahrávky. Stálé místo v sestavě si ale nezískal ani v úvodu letošního ročníku, a tak zamířil na hostování do Liberce. Ve Slavii ho však budou bedlivě sledovat.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Oscar Dorley

Oscar Liberec 2.jpg

Slavia na letní odchody reagovala příchodem Oscara. Jednadvacetiletý liberecký záložník byl dokonce spojován s Manchesterem City, nakonec si ale to namířil do Edenu. Sešívanou družinu však mladík z Libérie posílí až v zimě.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 6

Jakub Jugas

Jakub Jugas Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V Edenu byl nadbytečný, stal se až stoperem číslo pět, a tak odešel do na další hostování – po působení v Mladé Boleslavi zamířil do Jablonce. Jenže poté Slavii opustili Simon Deli, Michael Ngadeu i Alex Král, a tak by se Jakub Jugas rázem hodil. Na severu Čech patří k oporám, uvidíme, zda mu Trpišovský dá ještě jednu šanci.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Jan Matoušek

Jan Matoušek Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Útočníci Slavie nejsou v úvodu sezony v nijak oslnivé formě. Přesto vedení klubu uvolnilo Jana Matouška do Jablonce, kde se mu zatím daří navázat na výkony z Příbrami. V dosavadních osmi kolech dal už tři góly a přidal dvě nahrávky. V Edenu se určitě prosadí, záleží jen na tom, kdy to bude.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Jan Sýkora

Jan Sýkora Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia měla na křídlech Miroslava Stocha či Jaromíra Zmrhala, a tak poslala Jana Sýkoru na hostování do Jablonce. Jenže Stoch se Zmrhalem už z Edenu odešli, a tak by se pětadvacetiletý univerzál trenéru Trpišovskému možná nakonec i hodil. Na severu Čech totiž válí a na kontě má už čtyři branky. Jeho slávistická mise nemusí být navždy uzavřenou kapitolou.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud