Tomáš Holeš  - Do Slavie přicházel před rokem jako pravý obránce. Jenže přes Vladimíra Coufala místo do sestavy nevede, a tak toho Tomáš Holeš v uplynulém ročníku moc neodehrál. Začal však dostávat prostor na postu defenzivního záložníka, kde ukázal hodně zajímavý potenciál. Poslední duel proti Teplicím zvládl na jedničku, dal i krásný gól, a místo v sestavě by mělo být jeho. Foto: Profimedia.cz
 Ibrahim Traoré  - Další variantou na post defenzivního štítu je taky Ibrahim Traoré. Ostatně, ten se na tomto místě cítí jako doma a kouč Trpišovský ví, že se na něj může spolehnout. Dvaatřicetiletý záložník z Pobřeží slonoviny odehrál už řadu důležitých zápasů a další ještě určitě přidá. Aktuálně má ale do sestavy blíž Holeš. Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia
 Lukáš Provod  - Jednou z možností je také sázka na Lukáše Provoda. I on už v úvodu sezony dostal na postu defenzivního záložníka šanci a rozhodně nezklamal. Lépe se však cítí na kraji zálohy. Jeho výhodou navíc je, že může hrát na obou stranách hřiště. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Takács  - Na postu defenzivního záložníka může naskočit i Ladislav Takács, jenž do Edenu přicházel coby náhrada za Tomáše Součka. Může naskočit i na stoperu, letos však zasáhl pouze do dvou duelů a pokaždé jen coby střídající hráč. Proti Teplicím se uvedl i gólově. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Trpišovský hledá nový štít. 5 hráčů, kteří ve Slavii mohou nahradit Tomáše Součka

Tomáš Souček v létě definitivně odešel ze Slavie. Další hráč, jako je on, v Edenu nepůsobí, trenér Jindřich Trpišovský má však několik možností, jak ho nahradit.

Tomáš Souček LM.jpg

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský má velmi široký a kvalitní kádr. Odchod Tomáše Součka sešívané hodně zasáhl, v Edenu však působí řada hráčů, kteří jej mohou nahradit. Jména pěti fotbalistů, kteří ve Slavii mohou nastoupit na postu defenzivního záložníka, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Do Slavie přicházel před rokem jako pravý obránce. Jenže přes Vladimíra Coufala místo do sestavy nevede, a tak toho Tomáš Holeš v uplynulém ročníku moc neodehrál. Začal však dostávat prostor na postu defenzivního záložníka, kde ukázal hodně zajímavý potenciál. Poslední duel proti Teplicím zvládl na jedničku, dal i krásný gól, a místo v sestavě by mělo být jeho.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Ibrahim Traoré

Ibrahim Traore Slavia 2 Pavel Mazac  CNC  Profimedia.jpg

Další variantou na post defenzivního štítu je taky Ibrahim Traoré. Ostatně, ten se na tomto místě cítí jako doma a kouč Trpišovský ví, že se na něj může spolehnout. Dvaatřicetiletý záložník z Pobřeží slonoviny odehrál už řadu důležitých zápasů a další ještě určitě přidá. Aktuálně má ale do sestavy blíž Holeš.

Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Lukáš Provod

Lukáš Provod Slavia.jpg

Jednou z možností je také sázka na Lukáše Provoda. I on už v úvodu sezony dostal na postu defenzivního záložníka šanci a rozhodně nezklamal. Lépe se však cítí na kraji zálohy. Jeho výhodou navíc je, že může hrát na obou stranách hřiště.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ladislav Takács

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Na postu defenzivního záložníka může naskočit i Ladislav Takács, jenž do Edenu přicházel coby náhrada za Tomáše Součka. Může naskočit i na stoperu, letos však zasáhl pouze do dvou duelů a pokaždé jen coby střídající hráč. Proti Teplicím se uvedl i gólově.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát 20.jpg

Alternativou taky může být vysunutí některého ze stoperů. Kouč Trpišovský sází na trio David Hovorka, David Zima a Ondřej Kúdela, zato letní posila Ondřej Karafiát ještě pořádnou šanci nedostal. V lize odehrál jen 36 minut proti Teplicím a nevešel se ani na aktuální soupisku pro Ligu mistrů. Měl by větší šanci uprostřed zálohy?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud