Trpišovského nepřesvědčili. 3 hráči Slavie, kterým zápas s Brnem vůbec nevyšel

Po euforii přišlo vystřízlivění. Fotbalisté Slavie nenavázali na parádní představení v Nice a doma proti Brnu pouze remizovali. Zřejmě i vinou početných změn v sestavě.

Nicolae Stanciu Slavia pár Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský hodně zamíchal se sestavou, kterou oproti duelu v Nice hodně proměnil. Jenže ne všechno se mu povedlo. Třem hráčům sešívaného týmu totiž duel proti Brnu nesedl. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 4

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý Ondřej Karafiát přišel do Slavie v létě z Liberce, moc prostoru ale v Edenu zatím nedostal. Zápas proti Brnu byl jeho třetím v sešívaném dresu a teprve druhým startem v základní sestavě. Jenže Karafiát vydržel na place jen první poločas, po kterém ho vystřídal Tomáš Holeš. Karafiátovi duel nesedl a pro Trpišovského tak stále zůstává až stoperem číslo čtyři. Na další šanci si tak bude muset zase počkat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu Slavia 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Rumunský záložník ukázal několik zajímavých momentů, v Edenu od něj ale stále čekají víc. V zápase v Nice se do základní sestavy nevešel, přesto se v posledních týdnech zdálo, že se vrací do optimální pohody. Duel proti Zbrojovce to měl potvrdit, jenže Nicolae Stanciu nepřesvědčil. Dostane i příště šanci v základní sestavě?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Petar Musa

Petar Musa Slavia 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Po minulé sezoně se mohlo zdát, že se v Edenu stane útočníkem číslo jedna. Jenže v úvodu sezony nastupoval Stanislav Tecl a teď hodně prostoru dostává Jan Kuchta. Proti Brnu však naskočil Petar Musa, jenž se v dosavadních osmi zápasech trefil třikrát. V duelu se Zbrojovkou byl na hřišti 79 minut, do statistik si ale připsal jen jednu žlutou kartu. O více prostoru si zřejmě neřekl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud