Dominik Hrachovina  Loňskou sezonu působil v Liberci, kde podával parádní výkony. Poté se šestadvacetiletý Dominik Hrachovina, jenž na Karjala Cupu debutoval v reprezentaci, vrátil do finské Tappary, ve které působil už dříve. Teď jej domů lákal Třinec, ten ale nepochodil. Foto: Profimedia.cz
 Marek Langhamer  Dalším brankářem, který byl spojován s příchodem do Třince, je Marek Langhamer. Šestadvacetiletý reprezentační gólman má na kontě dva starty v NHL za Arizonu, krátce působil i v Kometě a od ročníku 2018/19 chytá za ruský Chabarovsk. Z KHL se ale domů zatím nevrátil. Foto: Profimedia.cz
 Filip Novotný  Třinec se díval i do Karlových Varů. Jejich branku totiž hájí devětadvacetiletý Filip Novotný, jenž je už několik let jasnou jedničkou Energie. Někdejší gólman Sparty, který si vyzkoušel i KHL, svými výkony patří mezi nejlepší brankáře extraligy. Oceláři si na něj ale museli nechat zajít chuť. Foto: Profimedia.cz
 Patrik Rybár  Sedmadvacetiletý slovenský reprezentant přišel v roce 2016 do Hradce Králové a během dvou let se zařadil po bok nejlepších extraligových gólmanů. V ročníku 2018/19 se marně pokoušel probojovat do brány Detroitu a poslední dva roky chytá za finský Kärpät. Třinec jej vábil marně. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Třinec získal Honzíka, další brankáře ale lanařil marně. Koho chtěli Oceláři?

Třinec byl v závěru přestupního okna hodně aktivní a na poslední chvíli sháněl ještě nového brankáře. Oceláři nakonec přivedli Davida Honzíka, jejich priority ale byly jiné.

Bez názvu.jpg

Třinec přivedl brankáře Davida Honzíka, jenž dorazil z Litvínova. Oceláři však chtěli lovit jinde a marně lákali i pět jiných gólmanů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Dominik Hrachovina

Dominik Hrachovina ČR 20.jpg

Loňskou sezonu působil v Liberci, kde podával parádní výkony. Poté se šestadvacetiletý Dominik Hrachovina, jenž na Karjala Cupu debutoval v reprezentaci, vrátil do finské Tappary, ve které působil už dříve. Teď jej domů lákal Třinec, ten ale nepochodil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Marek Langhamer

Marek Langhamer ČR.jpg

Dalším brankářem, který byl spojován s příchodem do Třince, je Marek Langhamer. Šestadvacetiletý reprezentační gólman má na kontě dva starty v NHL za Arizonu, krátce působil i v Kometě a od ročníku 2018/19 chytá za ruský Chabarovsk. Z KHL se ale domů zatím nevrátil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Filip Novotný

Filip Novotný KV.jpg

Třinec se díval i do Karlových Varů. Jejich branku totiž hájí devětadvacetiletý Filip Novotný, jenž je už několik let jasnou jedničkou Energie. Někdejší gólman Sparty, který si vyzkoušel i KHL, svými výkony patří mezi nejlepší brankáře extraligy. Oceláři si na něj ale museli nechat zajít chuť.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Patrik Rybár

Patrik Rybár SR.jpg

Sedmadvacetiletý slovenský reprezentant přišel v roce 2016 do Hradce Králové a během dvou let se zařadil po bok nejlepších extraligových gólmanů. V ročníku 2018/19 se marně pokoušel probojovat do brány Detroitu a poslední dva roky chytá za finský Kärpät. Třinec jej vábil marně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Miroslav Svoboda

Miroslav Svoboda Vítkovice.jpg

Třinec už dříve přetáhl z Vítkovic Patrika Bartošáka. Tentokrát však v Ostravě nepochodil a Miroslava Svobodu nezískal. Pětadvacetiletý gólman, jenž už v Třinci působil, má však ve Vítkovicích smlouvu jen do konce sezony. Pokusí se jej potom Oceláři zlanařit znovu?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud