Patrik Bartošák   Mělo to být střídání stráží. Hrubec totiž startoval na mistrovství světa v roce 2019, kde chytal i Patrik Bartošák, jenž byl v Bratislavě českou jedničkou. Poté nahradil Hrubce v Třinci, kam zamířil z Vítkovic. Oceláři mu dali královské podmínky, jenže Bartošák za Třinec odchytal jen jedenáct zápasů a poté kvůli psychickým problémům přerušil kariéru. Teď září ve Finsku.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Petr Kváča   Bartošákovo místo v Třinci zaujal Petr Kváča. Sázka na třiadvacetiletého gólmana se vyplatila, bývalý brankář Českých Budějovic, jenž v roce 2017 prošel draftem NHL, podával velmi dobré výkony, po loňské sezoně ale v Třinci skončil. Oceláře vyměnil za Liberec a zařadil se po bok nejlepších gólmanů extraligy. Třinec musí mrzet, že jej nedokázal udržet.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Štěpánek   Současnou jedničkou Ocelářů je Jakub Štěpánek. Čtyřiatřicetiletý gólman, jenž několik let chytal i za reprezentaci a působil i v KHL, ve Finsku či ve Švýcarsku, přišel do Třince v průběhu loňské sezony. V bráně Ocelářů letos dostává hodně prostoru, na druhou stranu, není žádným tajemstvím, že Třinec v minulých dnech hledal někoho, kdo by se stal novou brankářskou jedničkou.  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Ondřej Kacetl  Společně se Štěpánkem v Třinci působí Ondřej Kacetl, jenž si v aktuální sezoně připsal zatím třináct startů. Bývalý gólman Hradce Králové či Pardubic měl letos chytat za Kometu, tam se ale neprosadil, a tak po něm sáhl Třinec. Nová jednička se z něj ale nestala.   Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Třinec stále hledá Hrubcova nástupce. 4 gólmani, kteří se ho snažili nahradit v bráně Ocelářů

Třinec patří k nejsilnějším a taky nejbohatším extraligovým klubům. Už nějakou dobu ale marně hledá stabilní brankářskou jedničku.

Patrik Bartošák Hrubec.jpg

Šimon Hrubec patřil řadu let k oporám Třince. V roce 2019 Ocelářům vychytal extraligový titul a poté zamířil do čínského Kunlunu. Vedení klubu ho však od té doby nedokázalo nastálo nahradit. Kdo se o to pokoušel? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Patrik Bartošák 

Patrik Bartošák Třinec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Mělo to být střídání stráží. Hrubec totiž startoval na mistrovství světa v roce 2019, kde chytal i Patrik Bartošák, jenž byl v Bratislavě českou jedničkou. Poté nahradil Hrubce v Třinci, kam zamířil z Vítkovic. Oceláři mu dali královské podmínky, jenže Bartošák za Třinec odchytal jen jedenáct zápasů a poté kvůli psychickým problémům přerušil kariéru. Teď září ve Finsku. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Petr Kváča 

Petr Kváča Třinec 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Bartošákovo místo v Třinci zaujal Petr Kváča. Sázka na třiadvacetiletého gólmana se vyplatila, bývalý brankář Českých Budějovic, jenž v roce 2017 prošel draftem NHL, podával velmi dobré výkony, po loňské sezoně ale v Třinci skončil. Oceláře vyměnil za Liberec a zařadil se po bok nejlepších gólmanů extraligy. Třinec musí mrzet, že jej nedokázal udržet. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Jakub Štěpánek 

Jakub Štěpánek Třinec Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Současnou jedničkou Ocelářů je Jakub Štěpánek. Čtyřiatřicetiletý gólman, jenž několik let chytal i za reprezentaci a působil i v KHL, ve Finsku či ve Švýcarsku, přišel do Třince v průběhu loňské sezony. V bráně Ocelářů letos dostává hodně prostoru, na druhou stranu, není žádným tajemstvím, že Třinec v minulých dnech hledal někoho, kdo by se stal novou brankářskou jedničkou. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Ondřej Kacetl 

Ondřej Kacetl Třinec.jpg

Společně se Štěpánkem v Třinci působí Ondřej Kacetl, jenž si v aktuální sezoně připsal zatím třináct startů. Bývalý gólman Hradce Králové či Pardubic měl letos chytat za Kometu, tam se ale neprosadil, a tak po něm sáhl Třinec. Nová jednička se z něj ale nestala.  

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud