Třinci se zranil Štěpánek. Tři mladí brankáři, kteří ho mohou v bráně Ocelářů nahradit

Třinečtí Oceláři vstoupili do nového ročníku Tipsport extraligy parádně, hned ze startu ale musí řešit jeden nepříjemný problém. Duel v Litvínově totiž nedochytal Jakub Štěpánek.

Čtyřiatřicetiletý Štěpánek vstupoval do sezony coby jednička Ocelářů. Jenže hned druhý zápas v Litvínově nedochytal a nějakou dobu bude zřejmě mimo hru. Kteří mladíci ho mohou v bráně Třince nahradit? Podívejte se.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 4

Josef Kořenář

Josef Kořenář SJ.jpg

Dvaadvacetiletý gólman sice nikdy neprošel draftem NHL, přesto podepsal smlouvu se San Jose. Uplynulé dva roky působil v AHL a v týmu San Jose Barracuda odváděl velmi dobré služby. V extralize debutoval v Jihlavě, teď ale působí v Třinci, kde by měl případně nahradit zraněného Štepánka. Otázkou však je, jak na tom sám bude, protože během duelu v Litvínově trápily zdravotní problémy i jeho.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Nick Malik

Nick Malik.jpg

Připravený je také osmnáctiletý Nick Malik, jenž se stal loni, po odchodu Patrika Bartošáka, třineckou dvojkou. Zachytal si i na domácím juniorském mistrovství světa a krátce působil také v OHL. Teď by mohl dostat další šanci v extralize, případně v prvoligovém Frýdku-Místku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Suchánek

Tomáš Suchánek ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ve Frýdku-Místku by měl působit taky Tomáš Suchánek, jenž se však v případě nutnosti může přesunout i do Třince. Sedmnáctiletý talent v masce, který už se připojil i k českým reprezentačním juniorům, si v uplynulé sezoně odbyl debut v Chance lize. Dostane teď šanci i mezi elitou?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud