Dávid Hancko  Proti Plzni nastoupil na levém kraji obrany Dávid Hancko. Slovenský univerzál může hrát i na stoperu, tam ale kouč Vrba naposledy postavil duo Panák – Čelůstka. Čtyřiadvacetiletý slovenský reprezentant patří k nejlepším hráčům rudého týmu, svými výkony údajně zaujal i West Ham.
 Matěj Polidar  Když do Sparty přicházel, byl považován spíše za posilu do ofenzivy. Ovšem Matěj Polidar několikrát naskočil i na postu levého beka a nevedl si vůbec zle. Dvaadvacetiletý rychlík odehrál devět zápasů na podzim a další start přidal v úvodu jara proti Českým Budějovicím. Tento duel mu ale příliš nesedl.
 Ladislav Krejčí  Jednou z možností je taky stažení Ladislava Krejčího staršího. Pravdou však je, že od bývalého reprezentačního záložníka, který se do Sparty vrátil v létě roku 2020 z Itálie, čekali na Letné víc. Na podzim si devětadvacetiletý Krejčí připsal sedm startů, v duelu s Plzní odehrál závěrečných 35 minut.
 Martin Suchomel  A pak je tady ještě jeden trumf. Devatenáctiletý Martin Suchomel odehrál pohárový duel proti Slavii a v ostrém utkání předvedl dobrý výkon. Dostal však rychlou žlutou kartu, a tak do druhé půle už nenaskočil. V lize ještě šanci nedostal, na Letné s ním ale počítají.
5
Fotogalerie

Trenér Vrba má z čeho vybírat. 5 hráčů Sparty, kteří mohou hrát na levém kraji obrany

Spartu v posledních letech pokaždé zasáhla rozsáhlá marodka. I proto je nyní soupiska rudého týmu hodně široká, což platí taky o obsazení postu levého beka.

Sparta má dokonce pět možností, jak může obsadit post levého obránce. Koho trenér Vrba může na tomto místě použít? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Casper Höjer

GetFile (55).jpg

Ve Spartě si od něj slibovali, že se stane první volbou na levý kraj obrany. Jenže Casper Höjer z Dánska odehrál jediný ligový zápas a v kvalifikaci o Ligu mistrů se zranil. Celý podzim byl mimo hru a na Letné čekají na jeho návrat. Během jara by se sedmadvacetiletý bek měl zase ukázat na hřišti.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Dávid Hancko

profimedia-0655948353.jpg

Proti Plzni nastoupil na levém kraji obrany Dávid Hancko. Slovenský univerzál může hrát i na stoperu, tam ale kouč Vrba naposledy postavil duo Panák – Čelůstka. Čtyřiadvacetiletý slovenský reprezentant patří k nejlepším hráčům rudého týmu, svými výkony údajně zaujal i West Ham.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Matěj Polidar

profimedia-0659699722.jpg

Když do Sparty přicházel, byl považován spíše za posilu do ofenzivy. Ovšem Matěj Polidar několikrát naskočil i na postu levého beka a nevedl si vůbec zle. Dvaadvacetiletý rychlík odehrál devět zápasů na podzim a další start přidal v úvodu jara proti Českým Budějovicím. Tento duel mu ale příliš nesedl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Ladislav Krejčí

profimedia-0656524785.jpg

Jednou z možností je taky stažení Ladislava Krejčího staršího. Pravdou však je, že od bývalého reprezentačního záložníka, který se do Sparty vrátil v létě roku 2020 z Itálie, čekali na Letné víc. Na podzim si devětadvacetiletý Krejčí připsal sedm startů, v duelu s Plzní odehrál závěrečných 35 minut.

Foto: Tonda Tran / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Martin Suchomel

profimedia-0661382257.jpg

A pak je tady ještě jeden trumf. Devatenáctiletý Martin Suchomel odehrál pohárový duel proti Slavii a v ostrém utkání předvedl dobrý výkon. Dostal však rychlou žlutou kartu, a tak do druhé půle už nenaskočil. V lize ještě šanci nedostal, na Letné s ním ale počítají.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud