Alexander Bah - Pravý dánský obránce byl na slávistickém radaru už od léta. Sešívaní za něj v zimě zaplatili přes 40 milionů korun a očekává se, že se Alexander Bah ihned zabydlí v základní sestavě. V Edenu si od dánského reprezentanta, jenž je dokonalým příkladem moderního beka, hodně slibují. Foto: Profimedia.cz
 Taras Kačaraba - Slavia pustila na hostování do Liberce Ondřeje Karafiáta, opačným směrem však přetáhla Tarase Kačarabu. Šestadvacetiletý ukrajinský stoper působil pod Ještědem od sezony 2017/18 a postupně se z něj stal jeden z lídrů severočeského týmu. Dokáže se prosadit i ve Slavii, která ho přivedla na hostování s opcí? Foto: Ota Bartovský / MAFRA / Profimedia
 Michal Beran - Dvacetiletý záložník na sebe výrazně upozornil v průběhu minulé sezony, kdy zaujal svými výkony v Liberci. Sešívané upoutal a Slavia jej v létě z Liberce vykoupila. Na podzim Michal Beran ještě hostoval pod Ještědem, teď je ale zase v Edenu. Dokáže se talent s 22 ligovými starty v sešívaném dresu prosadit? Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jakub Hromada - Z Liberce se do Slavie vrátil také Jakub Hromada. Čtyřiadvacetiletý slovenský záložník přišel do Edenu už v roce 2017, dosud ale za sešívané odehrál jen 15 ligových zápasů. Na podzim si připsal devět startů za Slovan a dal v nich dvě branky. Zabydlí se teď konečně ve Slavii? Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Trenér Trpišovský rozšířil sešívaný kádr. 6 hráčů, kteří během zimy přišli do Slavie

Slavia míří vstříc dalšímu titulu a navíc se připravuje na souboj s anglickým Leicesterem, se kterým se utká o postup do další fáze Evropské ligy. I proto kouč Jindřich Trpišovský rozšířil kádr.

Bez názvu.jpg

Slavia vládne lize a připravuje se na jarní boje v pohárové Evropě. Sešívané čeká náročný program, a proto kouč Jindřich Trpišovský nafoukl svůj kádr. Jména šesti hráčů, kteří v zimě přišli do Edenu, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Alexander Bah

Alexander Bah 2.jpg

Pravý dánský obránce byl na slávistickém radaru už od léta. Sešívaní za něj v zimě zaplatili přes 40 milionů korun a očekává se, že se Alexander Bah ihned zabydlí v základní sestavě. V Edenu si od dánského reprezentanta, jenž je dokonalým příkladem moderního beka, hodně slibují.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba Liberec 20 Ota Bartovský MAFRA Profimedia.jpg

Slavia pustila na hostování do Liberce Ondřeje Karafiáta, opačným směrem však přetáhla Tarase Kačarabu. Šestadvacetiletý ukrajinský stoper působil pod Ještědem od sezony 2017/18 a postupně se z něj stal jeden z lídrů severočeského týmu. Dokáže se prosadit i ve Slavii, která ho přivedla na hostování s opcí?

Foto: Ota Bartovský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Michal Beran

Michal Beran Liberec 3 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý záložník na sebe výrazně upozornil v průběhu minulé sezony, kdy zaujal svými výkony v Liberci. Sešívané upoutal a Slavia jej v létě z Liberce vykoupila. Na podzim Michal Beran ještě hostoval pod Ještědem, teď je ale zase v Edenu. Dokáže se talent s 22 ligovými starty v sešívaném dresu prosadit?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Jakub Hromada

Jakub Hromada Slavia 2.jpg

Z Liberce se do Slavie vrátil také Jakub Hromada. Čtyřiadvacetiletý slovenský záložník přišel do Edenu už v roce 2017, dosud ale za sešívané odehrál jen 15 ligových zápasů. Na podzim si připsal devět startů za Slovan a dal v nich dvě branky. Zabydlí se teď konečně ve Slavii?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Júsuf Hilál

Júsuf Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Další hráč, který se vrátil z hostování v Liberci. Ve Slavii si od Júsufa hodně slibovali, útočník z Bahrajnu ale dosud o svých kvalitách příliš nepřesvědčil. V průběhu loňské sezony odehrál za Slavii 17 ligových zápasů, gólově se však prosadil jen dvakrát. Jak se mu povede tentokrát?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Mick van Buren

Mick van Buren 19 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Nizozemský útočník strávil loňské jaro na hostování v Haagu. Na podzim byl zase v Českých Budějovicích, za které odehrál osm zápasů, dal jeden gól a přidal dvě nahrávky. Teď je zpátky v Edenu, kde se osmadvacetiletý útočník bude rvát o místo v sestavě. Vybojuje si ho?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud