Alexander Bah  - Slavia o něj hodně stále už v létě, Alexander Bah však dorazil až nyní. Pražané ho přivedli za zhruba 45 milionů korun a dánský reprezentační bek podepsal smlouvu do června roku 2025. Třiadvacetiletý obránce přišel z dánského SönderjyskE, kde působil od roku 2018. Je přesně tím typem moderního hráče, kterého trenér Trpišovský do svého kádru potřeboval. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Masopust  - Ve Slavii i v reprezentaci dlouho nastupoval na pravém kraji zálohy, v průběhu podzimu se ale stáhl do obrany. Lukáš Masopust na tomto místě obstál, je však otázkou, jaká bude jeho pozice nyní. Do obrany totiž přišel Bah a v záloze na „jeho“ místě září Abdallah Sima. Z hostování se navíc vrátil i Mick van Buren. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Slávistický kapitán nastupuje na levém kraji obrany, ovšem i Jan Bořil zvládne naskočit napravo. Ani jeho pozice však není nejpevnější. O místo v sestavě se totiž hlásí univerzál Oscar Dorley, jenž Bořila už několikrát vytlačil jen mezi náhradníky. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Holeš  - Když do Slavie před rokem a půl přicházel, počítalo se s ním jako s možnou náhradou za Coufala. Tomáš Holeš ale na pravém kraji obrany moc prostoru nedostal, a tak se postupně přesunul do středu zálohy. Tam Holeš odvádí velmi dobré výkony a stal se jedním z klíčových hráčů sešívané družiny. V případě potřeby však může zaskočit i v obraně. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Trenér Trpišovský má z čeho vybírat. 4 hráči, které Slavia může použít na pravý kraj obrany

Slavia má nakročeno k dalšímu titulu, na jaře ji ale čeká ještě spousta práce. I proto je potřeba, aby měl kouč Jindřich Trpišovský k dispozici široký kádr.

Alexander Bah 2.jpg

Slavia v říjnu přišla o Vladimíra Coufala, který patřil ke klíčovým hráčům sešívané družiny. Trenér Trpišovský si s tím ale dokázal parádně poradit a nyní má na post pravého beka čtyři další varianty. Najdete je v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Alexander Bah

Alexander Bah.jpg

Slavia o něj hodně stále už v létě, Alexander Bah však dorazil až nyní. Pražané ho přivedli za zhruba 45 milionů korun a dánský reprezentační bek podepsal smlouvu do června roku 2025. Třiadvacetiletý obránce přišel z dánského SönderjyskE, kde působil od roku 2018. Je přesně tím typem moderního hráče, kterého trenér Trpišovský do svého kádru potřeboval.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ve Slavii i v reprezentaci dlouho nastupoval na pravém kraji zálohy, v průběhu podzimu se ale stáhl do obrany. Lukáš Masopust na tomto místě obstál, je však otázkou, jaká bude jeho pozice nyní. Do obrany totiž přišel Bah a v záloze na „jeho“ místě září Abdallah Sima. Z hostování se navíc vrátil i Mick van Buren.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Jan Bořil

Jan Bořil Kluž.jpg

Slávistický kapitán nastupuje na levém kraji obrany, ovšem i Jan Bořil zvládne naskočit napravo. Ani jeho pozice však není nejpevnější. O místo v sestavě se totiž hlásí univerzál Oscar Dorley, jenž Bořila už několikrát vytlačil jen mezi náhradníky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Když do Slavie před rokem a půl přicházel, počítalo se s ním jako s možnou náhradou za Coufala. Tomáš Holeš ale na pravém kraji obrany moc prostoru nedostal, a tak se postupně přesunul do středu zálohy. Tam Holeš odvádí velmi dobré výkony a stal se jedním z klíčových hráčů sešívané družiny. V případě potřeby však může zaskočit i v obraně.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud