Zdeněk Psotka  - Bývalý kouč Olomouce v plzeňské hierarchii povýšil až na pozici sportovního ředitele. Pětačtyřicetiletý Zdeněk Psotka se proto nabízí jako logická varianta. Během působení na Hané byl úspěšný, prostředí na západě Čech navíc velmi dobře zná. Foto: Profimedia.cz
 Karel Jarolím  - Další zajímavé jméno, které se v Plzni skloňuje. Bývalý reprezentační kouč je od konce u národního týmu bez práce, spekulovalo se o jeho odchodu do Slovanu Bratislava, dvaašedesátiletý Karel Jarolím ale na další angažmá čeká. Kabinu Viktorky by zřejmě postavil do latě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Martin Ševela  - V Plzni vždy dávali šanci slovenským hráčům. Teď by se Viktorky mohl ujmout i slovenský kouč – Martin Ševela, jenž dvakrát získal double s Trenčínem. Progresivní třiačtyřicetiletý trenér byl dříve spojován se Spartou či Slavií, ujme se teď Plzně? Foto: Profimedia.cz
 Karel Krejčí  - Ve hře by mohl být i zajímavý comeback. Karel Krejčí už v Plzni působil, po konci Pavla Vrby dokonce vedl první tým, s nímž získal titul. Aktuálně působí jako hlavní kouč reprezentační jednadvacítky, návratu na západ Čech by se ale padesátiletý Karel Krejčí nemusel bránit. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Trenér Plzně v ohrožení! Podívejte se, kdo ve Viktorce může nahradit Pavla Vrbu

Žádné zemětřesení se zatím nekoná, pozice Pavla Vrby v Plzni je ale minimálně ohrožená. V zákulisí už se spekuluje o jeho možných nástupcích.

Bez názvu.jpg

Zůstane Pavel Vrba trenérem Plzně, nebo jej vedení klubu odvolá? A kdo by jej teoreticky mohl nahradit? Jména jeho možných nástupců najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Zdeněk Psotka

Zdeněk Psotka.jpg

Bývalý kouč Olomouce v plzeňské hierarchii povýšil až na pozici sportovního ředitele. Pětačtyřicetiletý Zdeněk Psotka se proto nabízí jako logická varianta. Během působení na Hané byl úspěšný, prostředí na západě Čech navíc velmi dobře zná.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Karel Jarolím

Karel Jarolím ČR 3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Další zajímavé jméno, které se v Plzni skloňuje. Bývalý reprezentační kouč je od konce u národního týmu bez práce, spekulovalo se o jeho odchodu do Slovanu Bratislava, dvaašedesátiletý Karel Jarolím ale na další angažmá čeká. Kabinu Viktorky by zřejmě postavil do latě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Martin Ševela

Martin Ševela.jpg

V Plzni vždy dávali šanci slovenským hráčům. Teď by se Viktorky mohl ujmout i slovenský kouč – Martin Ševela, jenž dvakrát získal double s Trenčínem. Progresivní třiačtyřicetiletý trenér byl dříve spojován se Spartou či Slavií, ujme se teď Plzně?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Karel Krejčí

Karel Krejčí.jpg

Ve hře by mohl být i zajímavý comeback. Karel Krejčí už v Plzni působil, po konci Pavla Vrby dokonce vedl první tým, s nímž získal titul. Aktuálně působí jako hlavní kouč reprezentační jednadvacítky, návratu na západ Čech by se ale padesátiletý Karel Krejčí nemusel bránit.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud